SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2867676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2075
Lgd 10
Gw 20

Będzie ok ? W jakich porach najlepiej przyjmować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 727 Napisanych postów 1256 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10294
tomektp717
Lgd 10
Gw 20

Będzie ok ? W jakich porach najlepiej przyjmować ?


Lgd za wysoko na redukcji.
Zestaw podstawowy GW ostaryna/lgd
Zestaw zaawansowany przy niskim bf GW SR ostaryna johimbina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
tomektp717
Lgd 10
Gw 20

Będzie ok ? W jakich porach najlepiej przyjmować ?


Możesz z rana na czczo, przed śniadaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 261
7mg LGD na 1 cykl bedzie dobrze czy moze rozbic je na 3,5mg? A i jeszcze pytanie czy braliscie jakies NAC, osłonki itd jak byliscie na cyklu lgd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
wercnikov
7mg LGD na 1 cykl bedzie dobrze czy moze rozbic je na 3,5mg? A i jeszcze pytanie czy braliscie jakies NAC, osłonki itd jak byliscie na cyklu lgd?


Zaczynałem od 4mg i już było czuć, że klepie. Nie trzeba do LGD brać osłonek, ale też nie zaszkodzą, a NAC można kupić za 13zł 90 tab 500mg, więc czemu nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28639
17kamil175
malydzik96
17kamil175
Ja bym lecial 30 od początku.


No myśle o tych 30mg własnie, tylko nie chciałbym żeby mnie wysyfiło, bo czytałem kilka przypadków, że paskudne syfy po tym wyskakują - jeśli ktoś ma tendencje do tego.

Jakaś teoria była,że tak się dzieje jak ktoś ma lipidogram zyebany ale ile w tym prawdy to nie wiem bo osobiście nawet na 50mg ani jeden syf mi nie wylazł.


Wychodzą, przynajmniej mnie. One są nietypowe, bo bardzo elastyczne przez coś potrafią się nieźle sk***iele zrobić a później długo blizny pozostają. Najgorzej wewnątrz ud, chodzic się nie da tak boli jak trze ciągle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 183 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4174
Helionus
17kamil175
malydzik96
17kamil175
Ja bym lecial 30 od początku.


No myśle o tych 30mg własnie, tylko nie chciałbym żeby mnie wysyfiło, bo czytałem kilka przypadków, że paskudne syfy po tym wyskakują - jeśli ktoś ma tendencje do tego.

Jakaś teoria była,że tak się dzieje jak ktoś ma lipidogram zyebany ale ile w tym prawdy to nie wiem bo osobiście nawet na 50mg ani jeden syf mi nie wylazł.


Wychodzą, przynajmniej mnie. One są nietypowe, bo bardzo elastyczne przez coś potrafią się nieźle sk***iele zrobić a później długo blizny pozostają. Najgorzej wewnątrz ud, chodzic się nie da tak boli jak trze ciągle.


Od samego początku masz ten problem? Jakie dawki lecisz? Własnie tego się boje, bo jak aż tak źle, to szkoda zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 3697 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39193
Kolejny raz Rad140 biore i o ile ogarniam cisnienie o tyle nie ogarniam nerwow. Nie ma dnia bez klotni z kobita. Zapalam sie w 10 sekund przez glupoty. Po zadnym srodku tak nie mam... Czuje sie jak inni po trenie. Tez tak macie po Rad?

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2045
U mnie osobiście zero agresji, czułem się zupełnie normalnie na cyklu, jedynie siła zauważalnie w górę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 727 Napisanych postów 1256 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10294
F1.08
Kolejny raz Rad140 biore i o ile ogarniam cisnienie o tyle nie ogarniam nerwow. Nie ma dnia bez klotni z kobita. Zapalam sie w 10 sekund przez glupoty. Po zadnym srodku tak nie mam... Czuje sie jak inni po trenie. Tez tak macie po Rad?


Ja tak jak kolega wyżej. Zazwyczaj powodów jest duża wyjściowa teścia własnego połączona z za dużą dawką rada powoduje drażliwość z byle czego. Ile mg bierzesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium