SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2912771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5720
Masownik1920
Czy rad 140 jest szkodliwy dla wątroby bądź trzustki? Wiadomo nigdy nie wiadomo co tam siedzi ale legit rad 140 np z androchem


Wg. tego co jest "na papierze" nie jest hepatoksyczy ale... U niektórych użytkowników wywala markery ALAT i ASPAT (głównie kojarzone wyłącznie jako wątrobowe choć nie do końca). Jak zobaczysz w wynikach krwi przekroczenia wartości rzędu x10 czy x15 normy to nie bądź zaskoczony. Inny marker wątrobowy czyli bilirubina najprawdopodobniej pozostanie w widełkach, nie będziesz też odczuwał żadnych dolegliwości a USG jamy brzusznej nic nie wykaże - ten typ tak ma. Nie polecam cyklu na RADzie przed badaniami na potrzeby medycyny pracy :D


Zmieniony przez - Galaxus w dniu 2024-01-24 14:29:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1283 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10459
Masownik1920
Czy rad 140 jest szkodliwy dla wątroby bądź trzustki? Wiadomo nigdy nie wiadomo co tam siedzi ale legit rad 140 np z androchem


Czysty rad nie jest hepatoksyczny jednak zależy jak Twoja wątroba i jej cyp P450 który jest najważniejszym enzymem biorącym udział w metabolizmie większości stosowanych w klinice leków, odpowiedzialny za ich aktywację lub detoksykację radzi sobie z daną substancją a dokładnie czy jest produkowany w wystarczającej do zadania ilości. Jeśli masz jego niedobór z chociażby genetycznych predyspozycji to wątroba ma cięższą pracę żeby daną substancje przemetabolizować nie tylko rad ale ogólnie. Stąd podniesione próby wątrobowe. Dlatego każdy z nas jest inny dlatego pisze się często że coś jest osobnicze tak jak jeden je nabiał i jest ok a inny ma niedobór laktazy enzymu trawiącego laktozę i ma gazy lub rewolucje żołądkowe. Więc pytanie czy coś mi zaszkodzi jest takie same jak czy po dużej ilości twarogu rozboli mnie brzuch? Nie wiadomo musisz sprawdzić jak tolerujesz dany składnik. Nic nie działa uniwersalnie na każdego są tylko jakieś ramy. Mam nadziej że taka odpowiedź jest satysfakcjonującą.



Zmieniony przez - BSR w dniu 2024-01-24 15:29:00

Zmieniony przez - BSR w dniu 2024-01-24 15:29:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1477
Tak ale Ori rad 140 po opisach jest nietoksyczny dla wątroby tak samo chyba lgd bo nie ma tego związku który np metanabol i h drol epi itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
Niby tak ale często czyta się o tym że ludziom na badaniach wychodzi wysoko próby wątrobowe

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1283 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10459
Masownik1920
Tak ale Ori rad 140 po opisach jest nietoksyczny dla wątroby tak samo chyba lgd bo nie ma tego związku który np metanabol i h drol epi itd


Tak jest to alfa alikilacja polegająca na dodaniu grupy metylowej na pozycji łańcucha C17 co ma chronić substancje przed efektem pierwszego przejścia przez wątrobę. Substancja aktywna dostaje się w większej ilości do krwiobiegu ale dzięki temu zabiegowi mocno obciąża wątrobę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1283 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10459
ziki2000
Niby tak ale często czyta się o tym że ludziom na badaniach wychodzi wysoko próby wątrobowe


Racja a innym na tym samym środku tej samej firmy wyniki prawie bez zmian. Dlatego u każdego ten sam środek da odmienne wyniki wątroby, profilu lipidowego etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 379 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6471
Dokładnie ile to ja się naczytalem na roznych grupach jak to izotek ryję wątrobę ,lipidy .
U mnie wyniki wątroby bez zmian , lipidy +20% z tym ze i tak jest bardzo dobrze, a powoli koncze kuracje dawka 60mg od 2 msc.
Tak samo jest zapewne z innymi środkami.Co osoba to inny metabolizm.
A oslonkowo to tylko NAC leci 2x 500mg.
TUDCA dalem jedno opak - ale to na papier nie zauwazylem ,aby miało jaki kolwiek wpływ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 164 Wiek 39 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2878
Dzięki za odp
Już wiem że po mk677 mogę wejść od razu na gw
Pytanie czy nie ma problemu na przyszlosc przeskakiwać z "cyklu mk na cykl gw+osta"
Ile takich np 12tyg sesji można mieć ciurkiem ?
Chciałem jeszcze trochę podjechać masy , ale Mk nie wezmę przez 2miechy, czy na gw na dodatnim bilansie wraz z ostą git? Wiem że osta pomaga więcej zap*****....ć ale rozumiem że masę na tym też można przedłużyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 230 dni Na forum 230 dni Przeczytanych tematów 412
Co myślicie o połączeniu ostaryny z kardaryną?
Czy lepsze jakieś inne połączenie? Głównie chodzi o siłę i wytrzymałość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 164 Wiek 39 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2878
Dobre połączenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

forma lato