SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2873883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2137
Witam,

Mam pytanie odnośnie GW - czy można brać je (że można to odpowiedź jest że tak ;) ale czy ma to sens - czy będzie działało) doraźnie zamiast codziennie?
Trenuję siłke 4 razy w tygodniu i boks 2 razy - czy jest sens brania gw tylko przed treningiem bokserskim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
Gw doraźnie nie działa. Do takiego użytku to np.sally by się sprawdziło
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1262 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10352
crickett
Witam,

Mam pytanie odnośnie GW - czy można brać je (że można to odpowiedź jest że tak ;) ale czy ma to sens - czy będzie działało) doraźnie zamiast codziennie?
Trenuję siłke 4 razy w tygodniu i boks 2 razy - czy jest sens brania gw tylko przed treningiem bokserskim?


Efekt doraźny będzie bo aktywacja receptorów ppar delta jest błyskawiczna jednak odczuwalne zwiększenie wytrzymałości odczujesz mocniej przy stałym suplementowaniu. Wiec czy jest sens brać 4 razy w tygodniu? Jest ale Jeszcze wiekszy jest branie 7 ewentualnie w dni treningowe 10 rano 10 Wieczorem A w nie treningowe tylko 10mg rano ale nie że wcale. Jeśli nie chodzi o kwestie ekonomiczne/finansowe bierz 7 dni
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2137
Dziękuję za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1262 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10352
crickett
Dziękuję za pomoc!

Nie ma problemu po to tu jesteśmy żeby sobie pomagać.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Tez mysle ze jak dawać gw to ciurkiem min kilka tygodni
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1262 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10352
Ok moja rzetelna opinia o lgd wxn. Myśle że jest tam
Co ma być ale w strasznie zaniżonej dawce. 4 stycznia zacząłem brać 1 caps 7mg przez 3 tyg, nie odczułem Skoku siły masy itp dieta 4000-4300kcal na dzień. Kiedyś na innej firmie po miesiącu już wyciskałem dużo wiekszy ciężar. Po długiej redukcji i małej kontuzji siła zjechała aż od 25kg a odzyskiwanie tego było tak powolne jak bym jechał na sucho i na tyle wolno ile daje sama dieta. Po 3 tyg wrzuciłem drugi kaps i żeby nie zanudzać jechałem na 14mg aż do marca czyli 2 miesiące łącznie. Dalej nie doszedłem do tego co wyciskałem wcześniej brakowało jeszcze 15kg co jak policzycie daje mi Odzyskanie 10kg na 2 miesiące lgd. Na początku marca zmieniłem firmę na inną 10mg caps i tego samego dnia skok o 5 kg a po tygodniu pozostałe 10kg. Podsumowanie na lgd wxn zrobiłem 10kg siły w 2 miesiące na innej firmie 15kg w tydzień. Przeskok nieziemski i pamiętajcie im dalej tym ciężej zawsze najłatwiejsze są pierwsze kilogramy. Już nigdy sarmy wxn
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 128 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18890
Na jaką firmę zmieniłeś to Lgd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
nie ma wpływu na apetyt??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1262 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10352
zmieniłem na Hades a wcześniej kiedyś co tez byłem zadowolony miałem Hammer Labz. Jedyna różnica że hammera dajesz 1 caps 10mg a Hadesa trzeba aż 5 bo mają po 2mg na capsa wiec Hades wychodzi nieekonomiczne jednak co komu po ekonomi portfela jak kupując tanio wxn 7mg „niby” efekt taki że finalnie kończysz przepłacając bo wcześniej chciałeś zaoszczędzić. Jeśli chodzi o apetyt u mnie zawsze duży więc wiekszy to już nie wiem jakby to wyglądało. Wody tez pije tyle co zawsze 5-7L dziennie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium