SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2903142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2217
Ghrp 2 czuć tak samo mocno jak mk677 w działaniu? Czy ghrp 2 jest słabsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4191
Wrzucać lgd i rad razem czy może zacząć lgd i w 4-5 tygodniu dorzucić rad, żeby się zazębić? Na 8 tygodni po 10mg mam. W tle leci już test i mk, więc z ciekawości chce sprawdzić jak zadziałają na mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Drugą opcję bym wybrał.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 742 Napisanych postów 1281 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10444
malydzik96
Wrzucać lgd i rad razem czy może zacząć lgd i w 4-5 tygodniu dorzucić rad, żeby się zazębić? Na 8 tygodni po 10mg mam. W tle leci już test i mk, więc z ciekawości chce sprawdzić jak zadziałają na mnie.


Zgadzam się z psychodad. Rad stosuje się krócej niż lgd z tego względu na 6 tyg ostatnie bym wrzucił i pociągnął oba razem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4191
BSR
malydzik96
Wrzucać lgd i rad razem czy może zacząć lgd i w 4-5 tygodniu dorzucić rad, żeby się zazębić? Na 8 tygodni po 10mg mam. W tle leci już test i mk, więc z ciekawości chce sprawdzić jak zadziałają na mnie.


Zgadzam się z psychodad. Rad stosuje się krócej niż lgd z tego względu na 6 tyg ostatnie bym wrzucił i pociągnął oba razem.


To ja i tak mam po 60caps jednego i drugiego. Więc zaczne lgd i w trakcie dorzuce rad i nim też będę kończył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
BSR
malydzik96
Wrzucać lgd i rad razem czy może zacząć lgd i w 4-5 tygodniu dorzucić rad, żeby się zazębić? Na 8 tygodni po 10mg mam. W tle leci już test i mk, więc z ciekawości chce sprawdzić jak zadziałają na mnie.


Zgadzam się z psychodad. Rad stosuje się krócej niż lgd z tego względu na 6 tyg ostatnie bym wrzucił i pociągnął oba razem.


A czemu rad krócej niż lgd ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57159
Który producent Sarmów obecnie najpewniejszy? Skłaniam sie ku GW, Rad, Ostaryna i LGD jeśli to coś zmienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29653 Napisanych postów 63022 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902911
Gw Mk i oste biorę z androchemu i klasa działanie.
Nie wiem czy mają lgd i rad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 742 Napisanych postów 1281 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10444
Comodore
Który producent Sarmów obecnie najpewniejszy? Skłaniam sie ku GW, Rad, Ostaryna i LGD jeśli to coś zmienia.



Cofnij się dosłownie dwie strony tam wymieniałem laby które są pewne żebym nie wstawiał znowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57159
Niestety nie mam dostępu do tego labu i ogólnie sarmów underowych firm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium