SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2925442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 166 Napisanych postów 532 Na forum 185 dni Przeczytanych tematów 5799
Kardaryna panaxa ok? Cena ok w porównaniu np do AC , jadł ktoś z efektami na lipidy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1503
Masownik1920
Kończę Mk i dokupie jeszcze i chce dołożyć lgd z andro to tak wieczorem 1tabs Mk 30 mg a lgd jak stosować najlepiej przy Mk ? I jak długo można brać

Pomoże ktoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 70 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1136
Lgd obojętnie, raz dziennie o tej samej porze. Najlepiej do 6 tygodni. Zacznij od 5mg przez 2 tyg, potem ewentualnie do 10mg do końca. Przy następnym cyklu max 8 tygodni, z maksymalna dawka 15mg. 20 mg już na własne ryzyko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1663
Siemanko

Jestem aktualnie na redukcji (wbijam 150mg testa/week) i mam takie pytanie:

Czy jest sens zrobić reverse dieting z ostaryną/lgd? Wychodzić z ujemnego bilansu przez 4 tyg i następne 4 tyg jechać na dodatnim bilansie?
Bezpośrednio po tym podbić dawkę testa i dołożyć primkę. Czy warto rozpoczynać od któregoś z wyżej wymienionych SARMów i później dopiero wskoczyć na testa z primę? Czy to ma ręce, nogi i dupę?



Zmieniony przez - Krystian_Wilk w dniu 2024-05-02 09:19:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 50 dni Przeczytanych tematów 752
Chce kupić stack xtren+mdrol+m1t jaki sarm dodać żeby wzmocnić dzialanie jeszcze bardziej gw czy mk? GW bo pod bieganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1503
Czyli lgd z rana 20 mg i wieczorem 30 mg Mk i tak około 7 tygodni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 70 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1136
Może być z rana. 20mg to już naprawdę solidna dawka także ostroznie. 15mg też ładnie klepie. Siła bardzo mocno do przodu. Ja brałem lgd o 18.30 po pracy, trening 20-21. Gdzieś też czytałem sugestie o tym, że lepiej działa na 40min przed treningiem, więc jest trenujesz mniej więcej o tej samej porze to możesz tak sobie dopasować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3803 Napisanych postów 3232 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 17311
Masownik1920
Masownik1920
Kończę Mk i dokupie jeszcze i chce dołożyć lgd z andro to tak wieczorem 1tabs Mk 30 mg a lgd jak stosować najlepiej przy Mk ? I jak długo można brać

Pomoże ktoś


Nie mazowsze
2

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 722 Napisanych postów 1175 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 41494
Pięknymłody
Kardaryna panaxa ok? Cena ok w porównaniu np do AC , jadł ktoś z efektami na lipidy ?

Lykam od kilku dni 20mg, poszedł też master X2 dawka pod wakacje ;) zobaczymy po 2miechach jak to wyglądać będzie ;)
2

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 166 Napisanych postów 532 Na forum 185 dni Przeczytanych tematów 5799
Właśnie mam z lipidami chyba największy problem patrząc na inne sajdy bo hct 47-48 jest długo i nie drgnie nawet od 600-700 bolda ale lipidy od orali lecą w oczach nawet przy dużych dawkach Omega3. Boję się pomyśleć co by było na trenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

forma lato