SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10142
Dodam jeszcze, że dawka po tydzień po zmianie firmy była podnoszona o 25mg co tydzień - nadal nic a nic. Czyli z 50mg działających na 100% weszliśmy w końcowym efekcie na 100mg i lipa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to lipa. I tyle w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10142
I nie wiem na ile mogę się tym podzielić, ale dostałem również kolejne info, że to wszystko od tego samego sprzedawcy z portalu aukcyjnego, zresztą jego komentarze do profilu również zdarzają się negatywne, nawet ktoś napisał, że robił panel hormonalny i nie było różnicy z przed brania towaru a w trakcie/po, a klient zamawiał od niego 6 - bromo i halodrol (więc sami rozumiecie, że nie mogło nie być zmian na badaniach). Sprzedawca ma mnóstwo produktów w swojej ofercie, głównie ph/sarmy/przedtreningówki "USA" itp.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2198
Mam te S4 tylko mam inne wieczko ( takie jak przy radzie tylko bez emblematu nadrukowanego, złote sreberko zabezpieczające ) poza tym etykieta krzywo przyklejona , mam w domu jeszcze opakowanie po legit radzie to porownam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
dlatego standardowy tesc -najlepszy ,w ph to juz widze od dawna ,walek za walkiem,walek pogania….teraz czas sarmow na powtorke z rozrywki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Proszę nie umieszczać ani zdjęć ani sklepów.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4864
Sprawdzę u siebie s4 z all i dam znać, jak wygląda opakowanie. Dzięki za info!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
misza1982
Z WXN od producenta nie ma takiego problemu a pro ..





Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2019-09-05 15:05:42

Oj z wxn działy sie rownież dziwne rzeczy wiec bez przesady , ze to takie dobre . Dla mnie nr 1 jest i tak andro a chybił trafił to sobie mogę zagrać w lotka


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2019-09-05 15:31:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61958
Znajomy bierze nowe S4 z pro bez nadruku i działa. Dostał też Mk jedno z, drugie bez nadruku zawartość kapsułek ta sama bo smakował. S4 żółta zawartość, podobnie jak połowa tu osób ciągle szuka problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 463
Witam
Czy podczas stosowania mk odnotowal ktos mniejszy poziom testosteronu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium