SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94468 Napisanych postów 364404 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669031
vitaminaC
lodzianin1
Zależy w jaki celu to gw ma iść

Redukcjia


20-30 mg na czczo dawaj
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94468 Napisanych postów 364404 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669031
1zcimras
Czym można unormować Aspat? Alat zszedł już do widełek, a Aspat tylko o jedną jednostkę i nadal wynosi:
- AspAT 126,9 U/l[0-50].

Cały czas biorę NAC, a LGD skończyłem brać z 3 tygodnie temu.




Daj heparegan 5 dni 3*200 mg przed posiłkami, później 3*100 mg lecisz
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 165 Wiek 1 rok Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9185
pawel82
Mk na pierwszy cykl spisze się idealnie...podbija apetyt , lepszy sen=lepsza regeneracja i ładnie nabija...najważniejsze nie obciąża wątroby i nie blokuje...


Od jakiego producenta kupic mk? Podczas cyklu na sarmach mogę normalnie stosować suplementy typu kreatyna,przedtreningowki itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94468 Napisanych postów 364404 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669031
Pewnie ze mozesz stosować pw i inne suple

Ja brałem mk od Androchemu, wypada korzystnie cenowo i każda tabsa ma 30 mg

Z opini stąd wxn również ma dobre MK

Inne firmy nie mam pojęcia
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35022 Napisanych postów 89919 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940700
danio9511
pawel82
Mk na pierwszy cykl spisze się idealnie...podbija apetyt , lepszy sen=lepsza regeneracja i ładnie nabija...najważniejsze nie obciąża wątroby i nie blokuje...


Od jakiego producenta kupic mk? Podczas cyklu na sarmach mogę normalnie stosować suplementy typu kreatyna,przedtreningowki itd?

Celuj w Androchem , bardzo dobre Mk...Wxn też daje radę z tym że Androchem wychodzi najkorzystniej cena/mg...
Śmiało możesz łączyć każdego rodzaju suplementy z Mk...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2020-02-29 08:11:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Jadłem oba, wynik IGF-1 na papierze ten sam, ale nie owijając w bawełnę Andro się bardziej opyla (cena). Śmiało możesz łączyć z innymi suplami, czy czym tam chcesz MK to nie SAA, ani SARM - nie blokuje.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
lodzianin1
vitaminaC
lodzianin1
Zależy w jaki celu to gw ma iść

Redukcjia


20-30 mg na czczo dawaj

Dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
Pytanie trochę z dupy, ale czy próbował ktoś z Was lecieć gw np. 50mg/ed i więcej?
Daje to zauważalna różnice na + jeśli chodzi i redukcję fatu czy wydolność?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2198
Czy jezeli nie mam bloka na Radzie(8 tydz obecnie) a tylko obniżone testo to mogę zaraz po cyklu wjechać z LGD ( też planowane 8 tyg) czy robić przerwę pomiędzy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3452
WoodyWoodPecker
Czy jezeli nie mam bloka na Radzie(8 tydz obecnie) a tylko obniżone testo to mogę zaraz po cyklu wjechać z LGD ( też planowane 8 tyg) czy robić przerwę pomiędzy ?


To zależy jak nisko masz teścia, bo jak wjedziesz na kolejne 8 tyg lgd to możesz się zablokować, zwłaszcza przy dawce 20mg,bo kilka osób o tym pisało wcześniej.

No i sprawdź jak wyglądają próby wątrobowe, jak bd podniesione to poczekał bym do unormowania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium