SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2873877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2217
Kevanek a badasz się ? Jak z testem Spadł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 602
Rvdybench
Kevanek a badasz się ? Jak z testem Spadł?


Zrobiłem przed i był zwyczajnie przeciętny. Zrobię po cyklu i mogę wtedy wysłać jak to wygląda.

Ale póki co zero widocznych objawów niskiego teścia, więc raczej jest git
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2217
Chce zrobić redukcję przez 16 tyg i co myślisz jak bym w 10 tyg redu wrzucił oste 15mg? Chce zrzucić z 94 na 80-78 a przy okazji mieć tyle samo siły lub podobnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 113
Kevanek
Zaczynam 5 tydzień osty 20mg dziennie, waga mi spadła diametralnie bo jakieś 9kg, a siła poszła do góry niesamowicie. Do tego brak zauważalnych efektów ubocznych, oprócz bólu głowy po mega ciężkiej serii przez jakieś 5-6 minut. Barki łokcie i ogl stawy nie bolą ani podczas ćwiczeń, ani podczas życia codziennego. Nie budzę się rano z bólem bo źle spałem.

Skoro osta jest uznawana za silniejszą kreatynę, to ja się boje co by ze mną lgd czy rad zrobiły.






Zastanów się czy to osta czy prohormony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 602
valerosterydian222
Kevanek


Skoro osta jest uznawana za silniejszą kreatynę, to ja się boje co by ze mną lgd czy rad zrobiły.






Zastanów się czy to osta czy prohormony


Androchem wszystko wygląda na legit.
Nie wiem nawet jak mógłbym sprawdzić czy dostałem legit czy prohormony.

Odnośnie tego czy wbijać na oste, nie wiem, spec ze mnie żaden. Ja osobiście nie żałuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3288
A tak z ciekawości jaki miałeś wyjściowy poziom testa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 602
Tomszaczek93
A tak z ciekawości jaki miałeś wyjściowy poziom testa ?


Jestem na telefonie. Wstawiałem tutaj kilkadziesiąt stron wcześniej. Może jak wejdziesz w mój profil to znajdziesz.
Ale z tego co pamiętam jeśli np norma to od 0 do 100 to ja byłem idealnie po środku i miałem 50.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
po dość długim cyklu na sarm, najpierw 6 tyg gw+acp105 póżniej 6 tyg na gw+lgd+yk11, badania to estro dolna granica, test generalnie poziom mój standardowy czyli ~380 w widłach normy 249-836. Badałem kilkukrotnie "na czysto" i zawsze kręcił się koło tego poziomu. Jedynie podczas brania mixu andromass + magnum thrust + kwast fosfatydowy wyrzuciło mi test nieznacznie powyżej widełek na ~900 co mnie trochę zaskoczyło i do teraz nie wiem czyja to była zasługa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Yk11 zadowolony byłeś ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
jadłem 10 mg, co wg. niektórych tutaj jest za mało, ale generalnie g**** czułem. W zestawie elciało jeszcze 21 mg LGD i tyle to cokolwiek ruszyło standardowo, w żaden sposób yk11 dostackowane nie zmieniło nic na lepsze (był to już mój z 4 czy 5 cykl na lgd więc wiem jak reaguje na ten środek ;))
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium