SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 318 dni Na forum 318 dni Przeczytanych tematów 1782
Pany, pierwszy 'cyklon' (i w ogóle pierwszy kontakt z SARMami), leci osta od Andro, na razie 10mg/ed, planuję lecieć docelowo na 20mg/ed ~10 tygodni. Warto przed przeskokiem na 20 wjechać np. na tydzień na 15mg/ed? Czy lepiej od razu z 10 na 20?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Michass90
Psycho Dad
MDK92
Jakieś problemy z widzeniem po S4 macie? Ja dojechałem do 100mg i wyżyłowało mnie konkretnie


Jestem na 75mg i zero problemów. Za to bardzo dobry humor po tym mi dopisuje, nie wiedziałem, że ma taki wpływ na nastrój
Dopiero jak kilka razy moja coś głupiego palnęła i zacząłem się śmiać i nie potrafiłem przestać, to doczytałem w necie o takowym działaniu.


Mowisz ze S4 ma takie działanie ?


A nie boicie się tego że zmienia kolor oczu na żółtawy :P

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114031
ziki2000
Michass90
Psycho Dad
MDK92
Jakieś problemy z widzeniem po S4 macie? Ja dojechałem do 100mg i wyżyłowało mnie konkretnie


Jestem na 75mg i zero problemów. Za to bardzo dobry humor po tym mi dopisuje, nie wiedziałem, że ma taki wpływ na nastrój
Dopiero jak kilka razy moja coś głupiego palnęła i zacząłem się śmiać i nie potrafiłem przestać, to doczytałem w necie o takowym działaniu.


Mowisz ze S4 ma takie działanie ?


A nie boicie się tego że zmienia kolor oczu na żółtawy :P

To nie zabarwia koloru oczu na żółto tylko masz żółte zabarwienie widzenia :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
parnikowiec
Pany, pierwszy 'cyklon' (i w ogóle pierwszy kontakt z SARMami), leci osta od Andro, na razie 10mg/ed, planuję lecieć docelowo na 20mg/ed ~10 tygodni. Warto przed przeskokiem na 20 wjechać np. na tydzień na 15mg/ed? Czy lepiej od razu z 10 na 20?




Od razu wejdź na 20mg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 318 dni Na forum 318 dni Przeczytanych tematów 1782
Dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
ziki2000


A nie boicie się tego że zmienia kolor oczu na żółtawy :P


Dokładnie jak napisał wyżej @kamil. Szczególnie chodzi o zaburzenia widzenia po zmroku, wtedy podobno się włącza jakaś żółta poświata. Ale na 75mg nie zauważyłem jeszcze takich zmian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Psych Dad - jakiej firmy S4 stosujesz?

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Wpadło mi w ręce za pół darmo PRO, więc w sumie pomyślałem, czemu nie. Ten lab od dawna ma słabe recenzje, bo zrobiła się loteria, ale mi akurat wpadło legitne opakowanie. No i od dwóch dni skończyła się pucha PRO, więc jadę dalej na MOMO.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
MDK92
Jakieś problemy z widzeniem po S4 macie? Ja dojechałem do 100mg i wyżyłowało mnie konkretnie


Jakiej firmy miałeś i przy 100mg nie zaczęło już barwić na żółto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 53 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1011
Też wchodziłem od razu na 20 i było ok ale poobserwuj jak zadziała 10mg albo jak coś będzie nie tak przy 20mg to zejdź na 15
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium