SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2834030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9386
galazka93
Elmer1988
Panowie po jakim czasie czuliście działanie jakiekolwiek Mk677??
Biorę 6 dzień i nic regeneracja,sen na tym samym poziomie, co przed braniem (Mk677Wxn) 30 mg ed.
Biorę cała dawkę na noc .


Jeśli chodzi o nabicie to ok tydzień, ale jeśli chodzi o apetyt to po pierwszej tabletce raz jedyny wziałem to na noc... obudziłem sie po 2-3 godzinach taki głodny że wyczyściłem pół lodówki od tamtej pory tylko i wyłącznie stosowałem rano. Firma Magnus

Biorę 10 dzień i żadnego nabicie nie czuje żadnego większego apetytu cała dawkę biorę przed spaniem .
Jak dla mnie lipa i nie polecam Mk677z Wxn ,kasa wyrzucona w błoto.
Mam jeszcze Androchem zobaczymy jak się spisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5517
Elmer1988
galazka93
Elmer1988
Panowie po jakim czasie czuliście działanie jakiekolwiek Mk677??
Biorę 6 dzień i nic regeneracja,sen na tym samym poziomie, co przed braniem (Mk677Wxn) 30 mg ed.
Biorę cała dawkę na noc .


Jeśli chodzi o nabicie to ok tydzień, ale jeśli chodzi o apetyt to po pierwszej tabletce raz jedyny wziałem to na noc... obudziłem sie po 2-3 godzinach taki głodny że wyczyściłem pół lodówki od tamtej pory tylko i wyłącznie stosowałem rano. Firma Magnus

Biorę 10 dzień i żadnego nabicie nie czuje żadnego większego apetytu cała dawkę biorę przed spaniem .
Jak dla mnie lipa i nie polecam Mk677z Wxn ,kasa wyrzucona w błoto.
Mam jeszcze Androchem zobaczymy jak się spisze.


To napewno jakiś wałek jest. Po tym z Magnusa przy pierwszym stosowaniu w tydzień 7kg zrobiłem, wiadomo że to tylko woda ale nabiło od środka fajnie. Apetyt po tym miałem taki że zjadłem ten sam posiłek co przed tym czyli 150g ryżu i 250g kurczaka i czułem że moge jeszcze jeść i jeść głód wręcz nie do opanowania przez pierwszy tydzień stosowania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9386
Wałek na pewno bo u mnie waga ani drgnęła więc wcale Wxn nie jest taki pewniak dla mnie tyle w temacie .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
PAnowie biore Mk juz 3 miesiące mam jeszcze jedno opakowanie a przeszedłem na redukcje. Opłaca sie brać na redukcji czy zostawić na mase ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Elmer1988
galazka93
Elmer1988
Panowie po jakim czasie czuliście działanie jakiekolwiek Mk677??
Biorę 6 dzień i nic regeneracja,sen na tym samym poziomie, co przed braniem (Mk677Wxn) 30 mg ed.
Biorę cała dawkę na noc .


Jeśli chodzi o nabicie to ok tydzień, ale jeśli chodzi o apetyt to po pierwszej tabletce raz jedyny wziałem to na noc... obudziłem sie po 2-3 godzinach taki głodny że wyczyściłem pół lodówki od tamtej pory tylko i wyłącznie stosowałem rano. Firma Magnus

Biorę 10 dzień i żadnego nabicie nie czuje żadnego większego apetytu cała dawkę biorę przed spaniem .
Jak dla mnie lipa i nie polecam Mk677z Wxn ,kasa wyrzucona w błoto.
Mam jeszcze Androchem zobaczymy jak się spisze.

Jeste chyba pierwszym przypadkiem ze co snie dzial od WNX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 60 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2025
Kto ma na sell produkty Androchem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gość bierze 10dni mk i się spodziewał cudów na kiju i 5kg mięśni pewnie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 71 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9386
majkel47
Gość bierze 10dni mk i się spodziewał cudów na kiju i 5kg mięśni pewnie



Może od razu 20 kg. Kolego??
Skoro każdy pisze że jest ssanie ,lepszy sen, regeneracja ,dziwne sny i nabicie po 7 dniach , a ja nie czuje nic to chyba znaczy że nie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 238 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19814
Witam, jakiej firmy gw polecacie? Czy bardzo jedzie po flakach(mam ibs) i czy nie ma przeciwwskazań brania gw z lekami ssri? Jest sens solo na redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
To może najpierw napisz czego oczekujesz po gw
Andro ma dobre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Wiecej