SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2875877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 56 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2198
Wiecie jak ustawić żeby wyszukiwarka szukala frazy tylko w tym temacie ? Sory za offtop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
Ktoś może ma jakieś dane odnośnie okresu poltrwania lgd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2439
tentyp1992
Ktoś może ma jakieś dane odnośnie okresu poltrwania lgd?

24-36 godzin. Wystarczyło wpisać „LGD 4033 half life” w Google, zajęło mi to 10 sekund.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
danVico jestes dzis bohaterem
2

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 738
Jak braliście EPI od Browna? Dawka jednorazowo czy rozkładaliście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Jest osobny temat o prohormonach ziomek.. Ten jest o sarmach..

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Po za tym ch**ową firmę sobie wybrałeś..pewnie dlatego że najtańszą..

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 738
Pomyłka. Firma z polecenia. Cena porównywalna do innych labów. Sprawdź sobie, mi dwie dychy nie robią różnicy. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Luzik. Jak cena porównywalna to tym bardziej celował bym w co innego ale ok.. może brawn się sprawdzi.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
ja bralem EPI z browna i fajnie potym miecho widac .... zaczolem od 20 pierwszy tydzien a potem do konca pudelka 30mg

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium