SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2893274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8339
Robilem dwa podejscia pod Ostaryne,za kazdym razem konczylo sie mega bolami glowy i to dlugotrwalymi.Za pierwszym razem po okolo 2 tygodniach dostalem takiego bolu ze trzymal mnie 6 dni,w czwartm odstawilem Oste.Myslalem ze to moze zbieg okolicznosci i po miesiacu zrobilem drugie podejscie,znowu okolo 2 tygodnia zaczal sie bol,tylko ze odstawilem odrazu i byl spokoj po jednym dniu.od tamtej pory minely prawie 3 miechy i zero bolu glowy.Osta byla z TWP a dawka tez nie duza bo 14mg ed .Byl to stack z GW ale bralem same GW wczesniej i zero sajdow.
Mial ktos tez podobne bole glowy po Ostarynie?


Zmieniony przez - Jaco1977 w dniu 2022-01-23 00:19:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 52 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 821
Mnie po Ligandrolu 20 mg czasem pobolewa głowa wieczorem ,prawdopodobnie ciśnienie, natomiast po rad 140 siada apetyt ,od Ostaryny brałem kiedyś 4 tyg nic mi nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Jak panowie u was z apetytem właśnie na ostarynie ?Nie ma wpływu?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 738 Napisanych postów 1272 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10412
Redwinee
Po 4 miesiącach na MK677 mam wrażenie, że działanie środka nieco osłabło - tolerancja? Jak długą przerwę należy zrobić, żeby działanie było takie jak na początku? Cukier w porządku, efekty do tej pory bardzo dobre, apetyt był rewelacyjny na początku (teraz już nieco gorzej), a zawsze miałem z tym problem.


Zwykle po 3 miesiącach odczucia słabną na mk. Przerwa 1 miesiąc będzie za krótka. Metabolity mk677 (nie jeden lecz wiele) wykrywalne są jeszcze 3 tyg po odstawieniu środka. To znaczy że po miesiącu przerwy w organizmie nie będzie już śladu po mk677 ale autentyczna przerwa wyniesie tydzień
Nie miesiąc. Dlatego warto zrobić minimum 2 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 738 Napisanych postów 1272 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10412
Jaco1977
Robilem dwa podejscia pod Ostaryne,za kazdym razem konczylo sie mega bolami glowy i to dlugotrwalymi.Za pierwszym razem po okolo 2 tygodniach dostalem takiego bolu ze trzymal mnie 6 dni,w czwartm odstawilem Oste.Myslalem ze to moze zbieg okolicznosci i po miesiacu zrobilem drugie podejscie,znowu okolo 2 tygodnia zaczal sie bol,tylko ze odstawilem odrazu i byl spokoj po jednym dniu.od tamtej pory minely prawie 3 miechy i zero bolu glowy.Osta byla z TWP a dawka tez nie duza bo 14mg ed .Byl to stack z GW ale bralem same GW wczesniej i zero sajdow.
Mial ktos tez podobne bole glowy po Ostarynie?



Zmieniony przez - Jaco1977 w dniu 2022-01-23 00:19:43


Jakieś osobnicze działanie czasami ludzi po lgd boli od ciśnienia przy zbyt dużej dawce ale 14mg osty to dawka prewencyjna na stawy i nie prowadzi do nadciśnienia wiec widocznie jesteś tym jednym któremu składnik nie służy. Spróbuj z lgd jest lepszy silniejszy ma również właściwości ochronne dla stawów kości i sprawdź czy występuje tutaj ból głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 738 Napisanych postów 1272 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10412
lodzianin1
Jak panowie u was z apetytem właśnie na ostarynie ?Nie ma wpływu?


U mnie żadnego na żadnym sarmie ani bardziej jeść ani mniej. Ale nie jestem dobrym wyznacznikiem bo mk677 nigdy ssania nie wywołała.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 164 Wiek 39 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2868
U mnie po Mk z Andro- ssanie spore.
Po 3miesiacach 7kg w górę z 92 na 99kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
Dużo można zrzucić kg na Gw? Mam z 25-30 % bodyfatu 107 kg 175 cm wzrostu lapa 46 bez pompy. I jak to z tymi syfami po gw? Naprawde wychodza?duzo? Po lgd zero syfow u mnie ale leczylem sie kiedys izotekiem i jak ma mnie pokryc syfem to odpuszcze gw. Smieszne ze o tych syfach jest info tylko na sfd a na zagranicznych nie ma nic i wszyscy tam twierdza ze gw jest niehormonalne i nie ma prawa wywalac tradzikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3288
GW z andro już któryś raz biorę i zero syfow, lipidy poprawione HDL prawie 80 oczek :) wydolność mega. A jeśli chodzi o zrzucenie wagi to ja jakoś spektakularnej różnicy nie widzę, ale na pewno pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 738 Napisanych postów 1272 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10412
Litwin123
Dużo można zrzucić kg na Gw? Mam z 25-30 % bodyfatu 107 kg 175 cm wzrostu lapa 46 bez pompy. I jak to z tymi syfami po gw? Naprawde wychodza?duzo? Po lgd zero syfow u mnie ale leczylem sie kiedys izotekiem i jak ma mnie pokryc syfem to odpuszcze gw. Smieszne ze o tych syfach jest info tylko na sfd a na zagranicznych nie ma nic i wszyscy tam twierdza ze gw jest niehormonalne i nie ma prawa wywalac tradzikiem


GW jest niehormonalne całkowicie receptory ppar nie są receptorami androgenowymi. Nie ma znaczenie jakiej firmy nie ma tak że z tej wysypuje a tej drugiej koledze nie wyskoczyło więc moja jest jakaś nieczysta. To czy kogoś wysypuje zależy od lipidogramu. Jak jest mocno zaburzony przez używki, tłuszcze trans słodycze fastfoody itp lub dużo tłuszczów nasyconych z czystych źródeł przy wyrównywaniu stężenia Hdl do ldl i ogólnej poprawy prawidłowego poziomu stężenia trójglicerydów wtedy może Cię wysyfić bo organizm pozbywa się syfu na 3 sposoby z kałem, z moczem oraz z potem przez skórę, dlatego po ostro zakrapianej imprezie jak pójdziesz na saunę paruje z Ciebie alkohol przez skórę. Druga sprawa problemy z trądzikiem i sebum od lat. Znam osoby z tendencją do trądziku ale dieta była Ok i na GW zdziwienie że syfów żadnych nie było. Dlatego nikt nie wie czy go wysypie póki sam nie spróbuje. Jednak nie jest to zjawisko mocno powszechne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium