SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2872449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 665 Napisanych postów 1604 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26505
marcinnnnp
colin2000
z legalnoscia to wiesz jak jest - krzak.

Ano wlasnie. Dlatego te RU osobiście polecalbym jako dodatek do Fina. Fin to jednak kupuje się w aptece i jest w 100% legitny i wiadomo że działa :) a skutki uboczne Ru są prawie takie same jak Fina:

"Do możliwych skutków ubocznych RU58841 zalicza się: spadek libido, problemy z erekcją, ospałość w trakcie dnia, wahania nastroju oraz trądzik."
Kupisz podj**ke RU, włosy poleca i dupa, potem i tak będzie się leciało po pomoc do Fina.
Poza tym tak jak pisałem, Fina można też stosować w roztworze na głowę. Sam tak robiłem bojąc się skutków ubocznych fina. I wg mnie efekty były zadowalajace.
Ru ma ta zalete że blokuje też testo we włosach, a podobno testosteron sam w sobie (nie tylko dht) też źle wpływa na mieszki i je niszczy , dlatego generalnie RU będzie lepszy niż Fin, no ale to trzeba by było znalezc w 100% legitny żeby tak się stało.





Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2022-09-21 10:53:25
Mnie i tak poleciały włosy po testosteronie hehe. A stosowałem loxon plus fonaster 1mg ale o poczytaniu skutków ubocznych zacząłem rozcieńczać z loxo 10mg fina. Co miało wlecieć, wyleciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
No niestety dając testa trzeba się z tym liczyć
To jak z laserem na włosy jest skuteczny ale jak mamy zmiany hormonalne czytaj wbijasz testa to tez po czasie nowe włosy rosną :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Myślałem, że SARMy już dawno trafiły na czarną listę, jako substancje niedozwolone w suplementach. To skąd to info, że cztery nowe substancje wytypowali do listy, a wśród nich SARMy? - https://portal.abczdrowie.pl/ma-dzialanie-rakotworcze-gis-umiescil-go-na-zakazanej-liscie 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4188
10mg lgd + 10mg rad140 przez 8 tygodni na pierwszy raz chyba wystarczające dawki? Przeczytałem kilka stron w tył i też wpadłem na wyprzedaż z Bronx na pewnej stronie i myślę powinąć po puszce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Na pierwszy raz zacząłbym od jednego SARMu i mniejszej dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Psycho Dad
Myślałem, że SARMy już dawno trafiły na czarną listę, jako substancje niedozwolone w suplementach. To skąd to info, że cztery nowe substancje wytypowali do listy, a wśród nich SARMy? - https://portal.abczdrowie.pl/ma-dzialanie-rakotworcze-gis-umiescil-go-na-zakazanej-liscie


A zawsze mówili ze aloes taki zdrowy

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
ALPHAFORM LABS RAD 140
Na opakowaniu nie pisze ile mg na kapsa jest
Ktoś wie
? I jaka dawke dac na 1 raz ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Jak to jest ta pucha 90 kaps, to 4mg na kapsa. Można zacząć od 8mg.




Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2022-09-24 20:36:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Ok dzięki bo u mnie o dziwo jest jaka substancja ale brak napisu 4mg
Brane z pewnej strony o której często turaj przewija się a wiec raczej legit ;)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1259 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10340
ziki2000
Ok dzięki bo u mnie o dziwo jest jaka substancja ale brak napisu 4mg
Brane z pewnej strony o której często turaj przewija się a wiec raczej legit ;)


Sprawdź dobrze albo wstaw zdjęcie bo ciężko uwierzyć że nie ma ile mg. Nie że kłamiesz tylko, że producent nie umieścił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium