SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Trzeba pilnować michy przy MK, bo idzie świniomasa. Choć byli tu tacy, co sobie zachwalali te 7kg w tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Kokobann
a dla mnie mk667 syf straszny - jedyne co robi to ciągnie wode, pompuje strasznie wodą i paskudzi sylwetkę.




Znam sporo ludzi co tnie na mk i sobie chwalą
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
no nie wątpię, pewnie przy niskim bf to trochę inaczej wygląda i niby retencja puszcza po kilkunastu dniach, ale no ja się czułem średnio po tym i strasznie podlany, w kilka dni brania i to 10 mg to waga mi skoczyła o 3-4 kg :D. Może jeszcze podejdę na zimę, ale dużo lepiej się czuję np na LGD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 81 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 984
Z sarmami tak jak ze wszystkim. Trzeba do tego podejść z głową(podstawy profilaktyki), a nie po prostu brać i zobaczyć co będzie, a poźniej na forum: "ratunku co teraz mam zrobić".

Ja do radu biorę dhea zamiast testosteronu, który też na drodze przemian aromatyzuje do estradiolu i jest ok. Z tym że u mnie "suchość stawów" występuje dopiero w trzecim miesiącu stosowania.

Kolejna sprawa to gw, który większość z niewiadomych przyczyn traktuje jako srodek na wycinkę. Gdzie tak na prawdę jest to środek poprawiający wydolność, lipidogram i glikemię. Uważam że powinien być zawsze dorzucany do cyklu na sarmach, czy mk677.

"Boją się ci, którzy nie mają odwagi by myśleć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 81 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 984
Testoreron
Jak dla mnie mk677 swietny srodek. Co do reszty gra nie warta zachodu. Oszukiwanie sie ze to nie saa ale po takkm lgd test zerowy prolaktyna wystrzelona, proby wywalone. Juz lepiej wejsc na minimalne dawki testa. Mówie tak bo strzelam że większość osób tutaj to początkujący ktorzy szukaja czegos co mozna kupic w sklepie z suplami.

Mowie to jako byly milosnik brania roznych sarmow i orali bez podkladu tescia.

Teraz widze ze marnowalem czas bojąc się igiełki


Ja jako były miłośnik igły przerzuciłem się na sarmy

Zależy kto ma jakie oczekiwania. Ja jestem póki co zadowolony z efektów w stosunku do braku dodatkowych komplikacji jakie mamy w przypadku stosowania sterydów.

Też uważam że mk677 to najlepszy niesteroidiwy środek na masę jak i świnomasę. Podziwiam samozaparcie tych co na tym tną

lgd/rad/osta to też dobre środki, ja nie narzekam, jak dla mnie robią robotę.

Co do prolaktyny jak już pisałem, kłaniają się braki w wiedzy z zakresu profilaktyki.
1

"Boją się ci, którzy nie mają odwagi by myśleć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Kokobann
a dla mnie mk667 syf straszny - jedyne co robi to ciągnie wode, pompuje strasznie wodą i paskudzi sylwetkę.




Mysle że na każdym srodku trzeba się kontrolować bo inaczej będzie swinomasa . Ja będąc na enanie jak sobie popuśćiłem z zarciem to podlewało mnie ..

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Psycho Dad
Trzeba pilnować michy przy MK, bo idzie świniomasa. Choć byli tu tacy, co sobie zachwalali te 7kg w tydzień


7kg w tydzien z czego 6.5 kg to woda i tłuszcz

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
Testoreron
Jak dla mnie mk677 swietny srodek. Co do reszty gra nie warta zachodu. Oszukiwanie sie ze to nie saa ale po takkm lgd test zerowy prolaktyna wystrzelona, proby wywalone. Juz lepiej wejsc na minimalne dawki testa. Mówie tak bo strzelam że większość osób tutaj to początkujący ktorzy szukaja czegos co mozna kupic w sklepie z suplami.

Mowie to jako byly milosnik brania roznych sarmow i orali bez podkladu tescia.

Teraz widze ze marnowalem czas bojąc się igiełki


Nie każdy po lgd ma wywalone próby zerowego teścia i prolke w górnych granicach u niektórych są bardzo dobre efekty bez odczuwania efektów ubocznych a to zależy jeszcze jak metabolizuje dany środek organizm i to jest kwestia indywidualna. Widocznie środek nie dla Ciebie a inny będzie sobie chwalił. To jak kofeina nie działa na każdego uniwersalnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
Kokobann
a dla mnie mk667 syf straszny - jedyne co robi to ciągnie wode, pompuje strasznie wodą i paskudzi sylwetkę.




Przy zero słodyczy i fastfoodow czysta miska na 100% po 2 miesiącach zero podlania jeszcze wręcz lepsza rzeźba na surplusie. Wodę ciągnie do komórek mięśniowych a syfiasta dieta miedzyskórną. Już ktoś pisał że ludzie redukcje na tym robią dobrą jak kontrolują apetyt. Osobiście testowałem na redukcji pare razy nie zaburzyło efektu końcowego ale ja nie czuje po tym głodu w ogóle.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 128 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18890
Panowie jest jakaś różnica w dawkowaniu pomiędzy Gw a Gw 2.0 czy tak samo się bierze 20-30mg dziennie w celu wspomagania redukcji??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium