SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2872100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4864
tentyp1992
RogerFederer
Jw. najs :) dobrze pamiętam, że brałeś też lgd? Jeżeli tak, to mógłbyś przypomnieć wrażenia/side'y/czy był blok? :)


Tak, pierwsze 6 tygodni lecial lgd. Super skok siły, niemożliwa pompa no i widać było że weszło dużo mięsa. Sidow nie odnotowałem żadnych. Żadnego spadku libido, problemów ze sprzętem, żadnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Badania będę robić za 2 tygodnie i na koniec cyklu żeby w razie czego wrzucić pct. Próby wątrobowe tydzień po zakończeniu lgd były w normie.


Jak najbardziej widać :) dzięki za podzielenie się wrażeniami! Jakiej firmy stosowałeś lgd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 713
Lux1980
kasumo
Aż głupio mówić ale powiem wam ze to jest ostatni dzien kiedy to brałem. Mam takie uderzenia gorąca ze aż sie wystraszyć idzie :D pierwszy i ostatni mój raz z jakimkolwiek dopingiem :DD


Może sobie jazdę sam kręcisz


Nie sadze :D powiem tak. Mierzyłem ciśnienie tej nocy 158/86 puls 107. Miałem uczucie jakby temperatura ciała znacznie wzrosła, gdy dotykałem okolic brzucha te okolice zdecydowanie były zbyt „ciepłe”. Co Ciekawe do kibla zeby sie odlać chodziłem co 10-20 minut i za każdym razem pełny pęcherz. Cała noc nie przespana, czułem sie nie najlepiej i nieco przestraszony. Wlasnie wróciłem z roboty, uczucie ciepła dalej egzystuje lecz w nieco mniejszym stopniu. Ciśnienie podobne jak w nocy z tym ze puls spadł do 68. Dziś nie brałem ani osty ani gw. Zastanawia mnie czy nie ma podobnych efektów po jakiś spalacza tłuszczu? Sam osobiście nigdy nie brałem ale słyszałem ze podnoszą temperaturę ciała oraz ciśnienie. Pytanie czy moze jakieś lewe pigułki czy po prostu tak to działa, moze zawierało spalacz tłuszczu? Przez noc straciłem 2 kg które „zyskałem” przez 5 dni jedzenia tych o to magicznych tabletek. Woda bo woda ale wszystko odbywało sie niezbyt fajnie ostatniej nocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odłóż to co biezesz i zobacz co się będzie działo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 713
Odłożyłem wszystko nawet treningi :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
I sie wyloguj
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
Lgd miałem firmy wxn
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
kasumo
Odłożyłem wszystko nawet treningi :D


1

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też mam to z sikaniem często, co 10-12 min mnie goni póki nie uda się zasnąć, leci GW+MK z andro, chyba to od GW bo na samym mk tak nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zborek95
Też mam to z sikaniem często, co 10-12 min mnie goni póki nie uda się zasnąć, leci GW+MK z andro, chyba to od GW bo na samym mk tak nie było


U mnie leci to samo combo , na budowie wszystko olane
Leje non top . Do toy toya nie będę złaził non top . To leje za komin
W nocny ze 5 razy .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zborek95
Też mam to z sikaniem często, co 10-12 min mnie goni póki nie uda się zasnąć, leci GW+MK z andro, chyba to od GW bo na samym mk tak nie było


GW zjadam od miesiąca i nic z tych rzeczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium