SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2874159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
Przestań spamować w temacie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
Ma chłopak sporo racji , była dyskusja kilka stron wstecz. Wypowiadał się nawet Przemek o przydatności Mk na redukcji. Jakos do niego nikt się zwracal że pisze głuppty Jak ktoś jest nowy na sfd to znaczy że wie mniej czy jak ? Czasami można odnieść wrażenie że jak czegoś do końca nie rozumiecie (sam mało wiem na takie tematy) to macie problem z akceptacja takiej osoby zamiast cieszyć się ze ktos za darmo dzieli się taka widzą.
Wydawać by się moglo ze w obecnym czasie, takiej szerokiej dostępności różnych art.itp w necie i nie tylko to będzie coraz mnie tekstów typu "bo na mnie działa " ale widać że jednak tak nie jest


Zmieniony przez - wincol w dniu 2021-03-12 21:25:41
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
Wincol to do mnie? Bo ja się tylko zapytałem. Kulturalnie na której stronie i ze chętnie poczytam,dostałem odpowiedź abym sobie myszka poklikał.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
Lodzianin Ty chyba nie brales udziału w tej dyskusji więc raczej nie , ale ogolnie też pisze odnośnie innych tematów o których Gordon pisal .
Strona 890 sobie zerknij , tam chyba się zaczyna dyskusja
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
wincol
Lodzianin Ty chyba nie brales udziału w tej dyskusji więc raczej nie , ale ogolnie też pisze odnośnie innych tematów o których Gordon pisal .
Strona 890 sobie zerknij , tam chyba się zaczyna dyskusja


Dzieki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10583
Dwa dni brania mk677 z adrochem i możliwe, ze za szybko się martwię ale nie odczułem kompletnie nic a takie przypadłości jak sny, o których każdy pisze oraz jakieś drętwienie rąk itd póki co brak. Martwię się czy nie kupiłem fake czy coś bo brałem od osoby prywatnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28656
Dretwienie rąk to chyba raczej nie takie częste na mk, bez przesady az tak ci nie podnosi igf. Nie mówię, że coś takiego nie wystąpi. Ja np. czułem bardziej po tym, że kg wpadły po ok. dwóch tyg miałem +3-4kg, większość więcej wody, bo skarpetki się zaczęły odciskać mocniej na nodze. Ale to wiesz tylko obserwacje są, więc też bardziej anegdota niż fakt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 748
Co myślicie o połączeniu na redukcję Blue Magic od WXN z GW501516?

Blue Magic podobno mega kosa jest i oba te środki nie zaniżają ponoć teścia?Czy to prawda? I czy nie trzeba robić odblok po tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940630
Blue Magic to zwykłe termo, fakt mocne ale nie ma kompletnie nic wspólnego z blokiem...Gw również nie blokuje...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium