SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2868529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Stałem ostatnio przed wyborem gh czy mk677. Za radą "starszych kolegów" zdecydowałem się na mk677 z androchem i to był strzał w dziesiątkę. Aktualnie jestem na masie, podkład z testosteronu, po dodaniu mk677 obwody poszybowały w górę z tygodnia na tydzień. Dodatkowo piękne nabicie i pompa na treningu. Lepsza regeneracja i fajny głęboki sen, czego wcześniej mi brakował na testo. Potrafiłem budzić się trzy razy do szczania w nocy. Teraz przesypiam całą noc bez problemu. A rano szczam dobre kilka minut Łykam jednego tabsa na noc i nie czuję jakiegoś większego ssania co dla mnie ważne było. Bo nie chciałem się szybko zalać, mam zamiar ciągnąc tą masę jeszcze kilka miesięcy. Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia to śmiało mogę polecić mk677 z z androchem
2

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
tey
Wydaje mi się że to od tego s4 od FN bo jak pisałem już w czasie go brania, miałem wątpliwości czy nie jest w tym jakieś PH bo działo też w miarę podobnie do tego z magnusa ale nie było żółtego widzenia. Nie wiem, teraz mogę tylko snuć podejrzenia..
może być jakaś podsypka...bo łykam s4 i faktycznie jazdy z widzeniem są...tylko u mnie w nocy jak przy mocnym słońcu wejdę do ciemnego pomieszczenia albo wjadę do tunelu to przez moment niewiedzę nic...w nocy jest trochę jazdy z widzeniem na żółto ale temat do ogarnięcia jak widziałaś normalnie to chyba to nie było s4
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4864
Generacja_
tey
Wydaje mi się że to od tego s4 od FN bo jak pisałem już w czasie go brania, miałem wątpliwości czy nie jest w tym jakieś PH bo działo też w miarę podobnie do tego z magnusa ale nie było żółtego widzenia. Nie wiem, teraz mogę tylko snuć podejrzenia..
może być jakaś podsypka...bo łykam s4 i faktycznie jazdy z widzeniem są...tylko u mnie w nocy jak przy mocnym słońcu wejdę do ciemnego pomieszczenia albo wjadę do tunelu to przez moment niewiedzę nic...w nocy jest trochę jazdy z widzeniem na żółto ale temat do ogarnięcia jak widziałaś normalnie to chyba to nie było s4


Generacja, mocno uciążliwe? przy jakiej dawce pojawiają się te problemy? 50mg, 75mg? Dzięki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
ryba266
Stałem ostatnio przed wyborem gh czy mk677. Za radą "starszych kolegów" zdecydowałem się na mk677 z androchem i to był strzał w dziesiątkę. Aktualnie jestem na masie, podkład z testosteronu, po dodaniu mk677 obwody poszybowały w górę z tygodnia na tydzień. Dodatkowo piękne nabicie i pompa na treningu. Lepsza regeneracja i fajny głęboki sen, czego wcześniej mi brakował na testo. Potrafiłem budzić się trzy razy do szczania w nocy. Teraz przesypiam całą noc bez problemu. A rano szczam dobre kilka minut Łykam jednego tabsa na noc i nie czuję jakiegoś większego ssania co dla mnie ważne było. Bo nie chciałem się szybko zalać, mam zamiar ciągnąc tą masę jeszcze kilka miesięcy. Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia to śmiało mogę polecić mk677 z z androchem


To ile czasu juz lecisz to mk? Ciagly progres jest? Tez lece na androchemie i dawkowanie tak samo + ghrp6 i cjc z rana. Z tym ze mam porownanie do hgh bo wczesniej tez lecialo z andro i imperiala zamiennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Drugi tydzień mija, po tygodniu się wkręciło.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę ze andro to sprawdzona marka . Ja tez lecę z andro cardarine i mk i mega sobie chwale .


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-07-30 16:12:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
RogerFederer
Generacja_
tey
Wydaje mi się że to od tego s4 od FN bo jak pisałem już w czasie go brania, miałem wątpliwości czy nie jest w tym jakieś PH bo działo też w miarę podobnie do tego z magnusa ale nie było żółtego widzenia. Nie wiem, teraz mogę tylko snuć podejrzenia..
może być jakaś podsypka...bo łykam s4 i faktycznie jazdy z widzeniem są...tylko u mnie w nocy jak przy mocnym słońcu wejdę do ciemnego pomieszczenia albo wjadę do tunelu to przez moment niewiedzę nic...w nocy jest trochę jazdy z widzeniem na żółto ale temat do ogarnięcia jak widziałaś normalnie to chyba to nie było s4


Generacja, mocno uciążliwe? przy jakiej dawce pojawiają się te problemy? 50mg, 75mg? Dzięki.

Wyobraź sobie że w nocy chodzisz w okularach przeciwsłonecznych. W dzień przypomina to coś jakbyś zdjął okulary przeciwsłoneczne, przez kilkanaście sekund barwy są jakby przygaszone i dopiero po chwili wszystko powraca do normy, na S4 masz ten efekt po zdjęciu okularów cały czas, widzenie żółto/zielone najbardziej odczuwasz rano i wieczorem. Patrzysz na sufit i nie jest w takim kolorze jak wcześniej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Tak czytam panowie i zaczynam się zastanawiać nad Mk677 bardziej pod regenerację niż pod sylwetkę ;) Ciężko pracuję na 3 zmiany+studia+dodatkowe zajęcia a do tego siłownia i czuje, że brakuje mi regeneracji, snu. Czy Mk w dawce np 10-15mg dziennie da radę w tej kwestii? Wydaje się ok, nie ma ryzyka bloku, problemy z żołądkiem czy wątrobą wątpliwe. Czy może szukać czegoś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie szukaj nic innego , to świetny środek na regenerację . Znam chłopaków co są w twojej sytuacji , sam zap*****lam fizycznie . I odkąd dodałem mk , lepiej śpię , wstaje wypoczęty . Poprawa jest bardzo dobra
Będziesz zadowolony
To środek między innymi na regenerację , ale ma tez wiele innych zalet .
Na siłowni spędzam więcej czasu i intensywniej trenuje



Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-07-30 20:37:51

Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-07-30 20:39:12

Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-07-30 20:40:41
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium