SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sory nie doczytalem. Jestes pewny ze to przez oste? Ty tam duzo srodkow lecisz nie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
No kurde lecę testa i bolda , gw i oste . Oste odstawiłem po tygudniu bo dziwnie sie po niej czułem , suty mi napęczniały to wyj**alem to gowno . Dzis zrobiłem badania i nic innego by mi prolki nie wyebalo
Firma warior cos tam . Srebrne opakowanie .
Dodam , ze nawet po dece mi tak prolka nie wyebywala wiec dziwi mnie to na maxa ...



Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2019-02-04 21:36:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 98 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 933
ja np na tej mojej niby oscie samopoczucie super zadnych zmian nie zauwazylem ale tak jak pisalem raczej na 80& to nie jest osta
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz takie nowe firemki robią hajs bo sciagają w kg sarmy z Chin i rozdzialaja. Nie wiadomo co chinole tam wysyłają.

Jedyną firma jaka ma dobre źrodlo i robia badania skladu to wxn na ta chwile. Szkoda ze ph nie mają
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 19 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 524
majkel47
Jedyną firma jaka ma dobre źrodlo i robia badania skladu to wxn na ta chwile. Szkoda ze ph nie mają


Czyli byś polecił LGD od WXN? Bo myslałem żeby wziąć od Pro Nutririon, dobre opinie czytałem.
Do tej pory brałem od WXN LG , Ostarynę, GW i różne spalacze i mogę polecić.

Brałem LGD 5 tyg po 5mg dziennie, libido na początku do góry później delikatnie spadło, ale to była kwestia przetrenowania, bo badania spoko wyszły (znaczy wszystko w normie, bez bloku). Ostarynę (też od WXN) brałem zazwyczaj bardziej "pro zdrowotnie" od 5 do 15mg i negatywnych saidów nie odczułem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam sobie odpowiedziales czy jak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 19 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 524
Bardziej chodziło mi o to, czy warto spróbować Pro Nutririon;) od WXN brałem ostatnio LGD ponad rok temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Skoro brałes cos sprawdzonego to po co zmieniac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 19 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 524
To że działało dobrze ponad rok temu nie świadczy że obecnie jest w kapsach to samo :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie jak dzialalo to nie ma co kombinowac. Zawsze jest ryzyko ale skoro inne sarmy od nich dzialają to lgd tez powinien byc ok.

Sam bede probowac pro nutrition ale rad140 bo wxn nie ma.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium