SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 287 dni Przeczytanych tematów 624
Dzień dobry,

ile tygodni powinien trwać seans na BCP 157, w celu wyleczenia układu pokarmowego? 8 tygodni po 2 tabletki rano na czczo to dobry plan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
.223 Remington
Dzień dobry,

ile tygodni powinien trwać seans na BCP 157, w celu wyleczenia układu pokarmowego? 8 tygodni po 2 tabletki rano na czczo to dobry plan?


Zależy co dokładnie doleją w tym układzie pokarmowym. Bpc może złagodzić objawy nie koniecznie wyleczyć. Musisz zaadresować bezpośrednią przyczynę Twojego stanu. Jeśli już to bierz tabletkę na czczo a drugą bezpośrednio przed snem. Minimum 4tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 287 dni Przeczytanych tematów 624
Regeneracja żołądka i refluksy. Zgagi mniej. Nie mogę stosować IPP, gdyż wywołały one u mnie... niedokwasotę. Szczególnie doskwierała mi upośledzona zdolność od bekania się i wzdęcia. Jadłem:

pantroprazol
omeprazol
esomeprazol
ranitydyna- wiem, nie jest IPP


Zmieniony przez - .223 Remington w dniu 2023-08-20 13:07:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
.223 Remington
Regeneracja żołądka i refluksy. Zgagi mniej. Nie mogę stosować IPP, gdyż wywołały one u mnie... niedokwasotę. Szczególnie doskwierała mi upośledzona zdolność od bekania się i wzdęcia. Jadłem:

pantroprazol
omeprazol
esomeprazol
ranitydyna- wiem, nie jest IPP



Zmieniony przez - .223 Remington w dniu 2023-08-20 13:07:19


Dexilant spróbuj bez problemu dostaniesz na recepte . A panto , ome , eso to wszystko ipp tylko nazwa substancja inna

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Dexilant to też IPP, a chłop napisał, że nie może. Łykaj BPC157 jak ci polecił BSR, możesz też potem zwiększyć dawkę jakby nie pomógł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 287 dni Przeczytanych tematów 624
Czyli rano i na noc, tak? Mam BPC157 firmy Androchem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Tak, 2x250mcg. I zrezygnuj z orali 17a (jeśli coś leci).



Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-08-20 14:38:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Psycho Dad
Dexilant to też IPP, a chłop napisał, że nie może. Łykaj BPC157 jak ci polecił BSR, możesz też potem zwiększyć dawkę jakby nie pomógł.


A to przepraszam na szybko pisałem . Bpc157 oral , Famotydyne ( Famogast , Ulafamid ) może spróbuj. Te IPP to g**** jest więcej szkodzą przy dłuższym braniu . Choć gdy sam bralem dexilant ( możliwe inne działanie ) bylo nieco lepiej .

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 68
Warto brać MK na redukcji? Może mieć jakiś wpływ na rekompozycje? Może jesteście w stanie polecić coś innego na redukcję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Jeśli sobie poradzisz z wilczym apetytem, to można brać, ale lepiej wrzucić jakiś RAD, GW albo ostę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium