SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2895632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3307
Zrób drugie badanie, ja też mialem górne granice a po tygodniu badałem i norma była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74437
sarmy z wxn / dark labs jakas bierzaca opinia wszytsko mnie interesuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2213 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 14048
Mieszane opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 740 Napisanych postów 1273 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10414
Trochę loteria lepiej iść w inne firmy, które nigdy nie miały lipy nie mają mieszanych opinii a jedną zgodną. Pro nutrition, andro, hammer, bio-gen


Zmieniony przez - BSR w dniu 2021-03-05 07:54:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74437
na to akurat mam dobre ceny hurt co wyzej wymieniłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
hammer to musi klepac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28692
celaxxx
Pomóżcie zrobiłem badania prolaktyny przed MK i na starcie jest lipa







Zmieniony przez - celaxxx w dniu 2021-03-04 21:36:11


Pierwsze dni po mk jest często obserwowana podwyższona prolaktyna. Na razie bym ok. dwa tyg poczekał, może nawet trochę więcej i zbadał znów jak nic negatywnego się nie dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Panowie,miałem dzisiaj operacje ręki (wypalali mi plazma bliznowca) myślicie ze ostaryna może przyspieszyć efekty regeneracji blizny ? Nie powinna zaszkodzić ? Będę tez trochę mniej ćwiczył przez to wiec gw z osta może da radę ?


Zmieniony przez - Wosjkowyy w dniu 2021-03-05 18:27:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
I może to osta pomoże lekko w utrzymaniu mięsa jeżeli będę miał mniej ćwiczeń ? Z 6 na klatę 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 740 Napisanych postów 1273 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10414
Wosjkowyy
I może to osta pomoże lekko w utrzymaniu mięsa jeżeli będę miał mniej ćwiczeń ? Z 6 na klatę 4

Pod regenerację blizn, aparatu ruchu ostaryna plus mk677 zamiast gw. Dużo osób raportowało że po ostarynie poprawiła im się cera, że jakieś stare blizny zmalały lub zniknęły i cera się wygładziła. To przez wpływ na produkcje kolagenu i zwiększony poziom estrogenu. Ja osobiście nie zauważyłem u siebie takiego działania ale z drugiej strony nie miałem też żadnych blizn potrądzikowych czy zwykłych a cerę zdaniem kosmetyczki mam w bardzo dobrej kondycji.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium