SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2882164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 770 Napisanych postów 543 Wiek 43 lat Na forum 179 dni Przeczytanych tematów 5801
lodzianin1
Nie masz ubitego estro??


Zakładam, że tak, ale dokładnie będę wiedział pod koniec tygodnia, bo wtedy idę na badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 962 Napisanych postów 19313 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158832
lodzianin1
Nie masz ubitego estro??


Pochodna dht by ubiła tak estro ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Możliwe sprawa indywidualna

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3714 Napisanych postów 3144 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16623
Ostaryna pod kuracje stawów bedzie dobra ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 770 Napisanych postów 543 Wiek 43 lat Na forum 179 dni Przeczytanych tematów 5801
U mnie ostaryna na stawy średnio się sprawdza, a zjadłem już tego sporo. Ale niektórzy sobie chwalą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 770 Napisanych postów 543 Wiek 43 lat Na forum 179 dni Przeczytanych tematów 5801
ziki2000
lodzianin1
Nie masz ubitego estro??


Pochodna dht by ubiła tak estro ?


"Zostało to również zgłoszone przez niektórych użytkowników, którzy spożywali YK11. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że YK11 jest pochodną DHT, a niektóre z tych pochodnych słyną z zakłócania białek, które z kolei hamują regulację kortyzolu w organizmie. Możliwe, że YK11 zakłóca szlaki ułatwiające wydzielanie kortyzolu. Powoduje to silny ból stawów.

YK11 jest także inhibitorem miostatyny. Miostatyna odgrywa ważną rolę w utrzymaniu ścięgien w naszym organizmie. Ma to również negatywny wpływ na siłę ścięgien."

https://sarms.io/yk11-side-effects/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3714 Napisanych postów 3144 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16623
Mind f***er
U mnie ostaryna na stawy średnio się sprawdza, a zjadłem już tego sporo. Ale niektórzy sobie chwalą.


Właśnie widziałem opinie są podzielone choć wiadomo każdy z nas jest inny i jednemu pomoże drugiemu nie . Myślę że trzeba samemu sie przekonać

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1428
Kupiłem Mk 677 z andro 30x30 TAB
30 mg przed snem czyli jeden tabs wystarczy? Jak długo Mk się rozkręca? Jak długo można stosować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 770 Napisanych postów 543 Wiek 43 lat Na forum 179 dni Przeczytanych tematów 5801
Masownik1920
Kupiłem Mk 677 z andro 30x30 TAB
30 mg przed snem czyli jeden tabs wystarczy? Jak długo Mk się rozkręca? Jak długo można stosować


Starczy, a według niektórych starcza nawet 15-20mg. Rozkręca? Jeśli chodzi o wilczy apetyt, to u mnie się włącza już kilkadziesiąt minut po zażyciu już od pierwszego tabsa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3714 Napisanych postów 3144 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16623
Masownik1920
Kupiłem Mk 677 z andro 30x30 TAB
30 mg przed snem czyli jeden tabs wystarczy? Jak długo Mk się rozkręca? Jak długo można stosować


Wystarczy zdecydowanie. Ja niedawno brałem 10mg i apetyt już szalał myślę ze apetyt juz 2-go dnia poczujesz i to jest znaczna różnica nie placebo , odstawisz mk to zobaczysz ile zarcia więcej wchodzi bez problemu

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium