SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2874344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 512 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3732
rarytas1
pawel82
Mylisz się bo miałem pewniaka Mk z Andro, wrzucałem na noc i żadnego mega apetytu nie odczułem...

Jak andro to faktycznie pewniak. Ja biorę rano po wstaniu więc w porze podania może być przyczyna

Ja mam drugie opakowanie mk677 z pro nutrition i nie mam żadnego odczucia zwiększenia apetytu. Biorę na noc... Z tego co czytałem zalecana jest właśnie taką pora ze względu na senność którą powoduje Mk. Wątpię żeby pora spożycia miała realny wpływ na odczucie głodu skoro działa przez 24h.


Zmieniony przez - ghost41 w dniu 2021-10-27 15:44:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
ghost41
rarytas1
pawel82
Mylisz się bo miałem pewniaka Mk z Andro, wrzucałem na noc i żadnego mega apetytu nie odczułem...

Jak andro to faktycznie pewniak. Ja biorę rano po wstaniu więc w porze podania może być przyczyna

Ja mam drugie opakowanie mk677 z pro nutrition i nie mam żadnego odczucia zwiększenia apetytu. Biorę na noc... Z tego co czytałem zalecana jest właśnie taką pora ze względu na senność którą powoduje Mk. Wątpię żeby pora spożycia miała realny wpływ na odczucie głodu skoro działa przez 24h.



Zmieniony przez - ghost41 w dniu 2021-10-27 15:44:45

Poza apetytem mega poprawa siły przez poprawę stawów, ścięgien, wiązadeł Trenuję WL i od 180 kg w wzwyż zawsze czułem, że mogę się zaraz pozrywać obecnie jest mega więc zapowiada się że MK zostanie ze mną na dłużej. Zielonego pojęcia nie mam jak się to sprawdza w kulturystyce ale do siłówki środek pierwsza klasa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 14
A znacie firmę psychogenetics mk677. Coś dobrego czy jakaś podrobka?


Zmieniony przez - On1323 w dniu 2021-10-27 18:50:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Po co wymyślać i szukać jakichś dziwnych firm i latać i pytać, czy działa czy wałek, jak jest pełno sprawdzonych labów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 371
BSR
WdzJlb
A jak działa na nerki, żołądek? Bo wiem że nie ma żadnego wpływu na trzustke i wątrobę.


Nie jest toksyczny dla wątroby, nie podrażnia śluzówki jelit i żołądka. Bardzo dobre tolerowanie związku prowadzi do wysokiej biodostępności i wchłanialności przez co niewielka cześć jest wydalana przy użyciu nerek z czego te wydalana cześć ich nie obciąża.

A rad jak działa na bebechy, coś na osłonę trzeba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
można połączyć Antka z lgd lub Mk 677 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Wszystko można łączyć. tak jak grzyby, wszystkie można jeść
Pytanie zbyt ogólnikowe. Sprecyzuj, w jakim celu lub czego się obawiasz?




Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2021-10-27 20:41:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Hihii w celu większej wagi efektów gdzieś czytałem że do mk677 wątroba musi być ok bo igf podbija czy coś takiego co do obaw to żadnych chodzi mi o to czy je sens to połączyć ?


Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2021-10-27 21:00:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Bizon998
można połączyć Antka z lgd lub Mk 677 ?


Przeciwwskazań nie ma. Jeśli coś ci się stanie to po antku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1262 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10353
guzal
BSR
WdzJlb
A jak działa na nerki, żołądek? Bo wiem że nie ma żadnego wpływu na trzustke i wątrobę.


Nie jest toksyczny dla wątroby, nie podrażnia śluzówki jelit i żołądka. Bardzo dobre tolerowanie związku prowadzi do wysokiej biodostępności i wchłanialności przez co niewielka cześć jest wydalana przy użyciu nerek z czego te wydalana cześć ich nie obciąża.

A rad jak działa na bebechy, coś na osłonę trzeba?


Również ponieważ nie zawiera grupy metylowej C17 alpha przez co nie musi podlegać procesom enzymatycznym wątroby. 99% saa podawane drogą oralną Powoduje utratę substancji aktywnych przy procesie pierwszego przejścia przez wątrobę. Dlatego dodaje się grupę metylową żeby przyswajalność była zwiekszona i w ogóle możliwa, dlatego wszystkie saa oralne ryją wątrobę. Sarmy mk GW SR są pozbawione grupy metylowej a wykazują bardzo wysoką biodosteonosc
SR9009 24%
GW 90-95%
Lgd 75-80%
Rad 70%
Mk677 90-95%
Brak grupy metylowej plus wysoka biodostępnosc nie obciąża wątroby.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium