SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Xesch
"Najgorszy smiec na rynku"
Zaniżona dawka w 1 kapsułce, dosypki z innych środków, czy o co chodzi?

Wg. wpisów w tym temacie jest to najbardziej niepewny / ryzykowny lab na rynku, co ty tam masz w środku nie wiem , ale fala niezadowolonych jest pokaźna
Mk akurat da się szybko rozpoznać, ja po jednej tabletce dostaję wilczego głodu, niestety nie każdy tak reaguje.
Na przyszłość najpierw pytaj później kupuj


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2023-09-11 10:28:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 31 Na forum 229 dni Przeczytanych tematów 418
a tak na przyszłość to jakie laby teraz pewne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
IONS, Androchem, Hammer, MOMO Nutrition. A tego PRO nie wyrzucaj do kibla, bo mi ostatnio za pół darmo wpadło S4 z PRO i było legitne (po zwiększeniu dawki z 50 na 75mg bez okularów przeciwsłonecznych nie można było funkcjonować, więc siedziało w kapsie co miało siedzieć). Więc i to MK może się okazać OK., ale nie łykaj mniej niż 25-30mg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 31 Na forum 229 dni Przeczytanych tematów 418
Tak zrobie, może te mk uratuje też fakt że data produkcji widniejąca na opakowaniu to rok 2020 a nie słyszałem o aferach dotyczących pro nutrition z tamtego czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 578
Rad,ostaryna andorchem dalej robi robotę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Tak.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 578
Dzięki za odpowiedz mam jeszcze jedno pytanie , jadę testa solo już dłuższy czas od marca w listopadzie jadę do wojska i tam będę robił odblok , chce dorzucić na 10 tyg jakies sarmy ,jakich skutków ubocznych mogę się spodziewać ? Mocno zawyża próby ? Brać osłonki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
.


Zmieniony przez - Msoko65 w dniu 2023-09-13 14:37:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Cmaz515
Dzięki za odpowiedz mam jeszcze jedno pytanie , jadę testa solo już dłuższy czas od marca w listopadzie jadę do wojska i tam będę robił odblok , chce dorzucić na 10 tyg jakies sarmy ,jakich skutków ubocznych mogę się spodziewać ? Mocno zawyża próby ? Brać osłonki ?


Nie trzeba, to delikatne wahania markerów wątrobowych, które po odstawieniu wracają do normy. Ale możesz dorzucić jakiś NAC, 2 albo 3x500mg ed.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 578
A czy ktoś bierze Rad i Ostaryne z Andro bo właśnie zamówiłem i wypowie się na temat efektów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium