SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2911730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1467
Lodzinin1 alledrogo

Trening czyni Mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13017
Ja od paru dni biore lgd 10mg z pro nutrition i czuje taki jakhy stres na zoladku, cos jak stres przed egzaminem, nie stres psychiczny tylko jakos tak na brzuchu, kiedys na epi mialem podobnie. Na innych oralach tego nie bylp nigdh, a oslonki zawsze biore tak czy siak, nawet jak totalny off od wszystkiego to i tak NAC i liv52 leci


Zmieniony przez - Burtulans w dniu 2021-04-12 20:51:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 798 Napisanych postów 300 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2501
Mk677 firmy Panax jadł ktoś!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Dobre mk

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 798 Napisanych postów 300 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2501
Lepsze od Andro? Mam dostęp do obu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Kieruj się cena
1

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 108
4 tygodnie 5mg lgd, nabrałem sporo masy i odziwo bardzo mało tłuszczu, siła też fajnie skoczyła, na pozostałe 4 tyg chce zwiększyć dawkę i mam pytanie czy 7mg z wnx czy 10 z pro nutrition. Macie jakieś doświadczenia z tymi firmami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Ile tej masy zdobyłeś przez 4 tyg ?
1

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 108
5 kg ale byłem po redukcji więc pewnie z 2kg to woda, ogólnie optycznie mega powiększyło zobaczymy co z tego zostanie po całym cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Ładnie
1

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium