SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2873848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 167 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2558
mac1979
Nie zdążyłem edytować
Dzisiaj oglądałem Michała i Radka na kanale sfd o sarmach
I co zdziwiło Radka to fakt iż na sarmach miał wyzsze próby wątrobowe niż na cyklach co dla niego jest bez sensu brać sarny lepiej cykl
A Michał teraz testuje GW i ma dać znać na jakie ma przemyślenia odnośnie tego specyfiku



Zmieniony przez - mac1979 w dniu 2022-06-06 17:24:09
super, że otwarcie o dopingu mówią. W jakimś odcinku porównywali naturala z ćwiczącego na dopingu. Kiedyś wychodziła taka gazeta "Kultyrystka i Fitnes". Miałem 16 lat jak to zacząłem kupować. To była moja biblia kulturystki. Od tego się zaczęło. Ale tam wszyscy kulturyści oczywiście "naturalni". Jeno kurczak z ryżem jedli i kreatynę brali :) Słodki był wtedy jedną z twarzy tej gazety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Mówią o dopingu i nie mówią bo dużo p******ą ściem jeżeli chodzi co brali itd, gadanie rzędu 15 strzałów wina i występ na zawodach yhm jasne
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28656
BSR
Wosjkowyy
Siemano,chciałem zapodać mk na masie ze względu na apetyt i regenerację...ale jakiś koksiarz z siłki powiedział ze Rozj**al sobie tym wątrobę żołądek i lipidy..jest w tym ziarnko prawdy? Bo będą lecieć rzekomo mocniejsze środki takie jak BOLD DECA test :)


Mk nie posiada grupy metylowej w pozycji c17 alfa więc nie może ryć wątroby i nie potrzebuje jej enzymów żeby przerobić związek w dalszej farmakokinetyce, nie podrażnia nabłonka jelit i ścian żołądka więc tego również nie mógł rozwalić. Nie wiem co on tak szamał ale albo nie miał prawdziwego mk albo brał coś jeszcze o czym nie powiedział lub brał coś przed mk677 a wyniki zbiegły się w czasie.


Mety można nie odróżnić czasem od Mk. Może jakaś dosypka, ale to gdybanie tu potrzeba już magicznej kuli

Mk w najgorszym przypadku rozdupi trzustkę, trochę ciśnienie podniesie (retencja), ewentualnie zamula przez prolke i wilczy głód.
Jak ktoś coś więcej wie o skutkach ubocznych to z chęcią przeczytam.

Był tu gagatek 300 glukozą na czczo a chciał dalej wrzucać coś żeby poprawić wrażliwość insulinową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
rozdupi trzustkę ?? :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22681
Helionus
BSR
Wosjkowyy
Siemano,chciałem zapodać mk na masie ze względu na apetyt i regenerację...ale jakiś koksiarz z siłki powiedział ze Rozj**al sobie tym wątrobę żołądek i lipidy..jest w tym ziarnko prawdy? Bo będą lecieć rzekomo mocniejsze środki takie jak BOLD DECA test :)


Mk nie posiada grupy metylowej w pozycji c17 alfa więc nie może ryć wątroby i nie potrzebuje jej enzymów żeby przerobić związek w dalszej farmakokinetyce, nie podrażnia nabłonka jelit i ścian żołądka więc tego również nie mógł rozwalić. Nie wiem co on tak szamał ale albo nie miał prawdziwego mk albo brał coś jeszcze o czym nie powiedział lub brał coś przed mk677 a wyniki zbiegły się w czasie.


Mety można nie odróżnić czasem od Mk. Może jakaś dosypka, ale to gdybanie tu potrzeba już magicznej kuli

Mk w najgorszym przypadku rozdupi trzustkę, trochę ciśnienie podniesie (retencja), ewentualnie zamula przez prolke i wilczy głód.
Jak ktoś coś więcej wie o skutkach ubocznych to z chęcią przeczytam.

Był tu gagatek 300 glukozą na czczo a chciał dalej wrzucać coś żeby poprawić wrażliwość insulinową.

Kiedyś ogarnąłem dwóm kolegom oxe jeden kawał chłopa,dużo koksowal drugi drobny chłopaczek.Ten drugi po jakims czasie odstawił ,wątroba go bolała jakieś problemy były z tego co pamiętam...więc oddał ta oxe temu drugiemu drobnemu chłopaczków który zjadł swoją ,jego i bardzo chwalił.
Wniosek wyciągnij sam...
Jadłem kilka miesięcy temu Mk z andro.Jak najbardziej polecam...


Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2022-06-07 22:50:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
A może wypełniacz tabletki jego tak załatwił, ja tak mam z celulozą ...po jakims czasie bóle,wzdecia itp

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1262 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10352
Celuoza mimo, że niektórzy mogą mieć zgagę itp w tych ilościach jakie spożywamy w tabletkach takiej ogólnej krzywdy na dłuższą metę nam nie zrobi. Nikomu stearynian magnezu czy celuloza nie rozwaliły wątroby, nerek czy trzustki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Watroba to raczej nie boli
Trzustka? A jaki sposób? Masz na myśli cukier??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Dokładnie, wątroba nie boli, bo nie jest unerwiona, ale jak jest katowana, to się powiększa, a jak rośnie, to uciska na sąsiadujące narządy i stąd może być ból w okolicach wątroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Zgadza się ale wtedy to już w większości przypadków jest po ptokach watroba ma.mega zdolności regeneracyjne ciężka ja zajechać
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium