SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2890253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawałem już opinie zanim wpadł master z npp .
Bo leciał test mk i yk . I po dodaniu yk już było gicio . Opisywałem tutaj to ....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41867
to mi umknelo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3712 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39267
Lux1980
Nie , a dlaczego miało by ruszyć ??


Ja nie mówię że powinno rosnąć. Pytam się bo sam jestem zainteresowany środkiem ale nie chcę takich co walą po podrobach.
Wiesz jak to jest z SARMAmi(umownie). LGD i Rad140 miały nie podbijać prób wątrobowych a u mnie podbiły jak na metce...a też fajne środki. Tylko Osta i MK nie podbijały mi. Więc o ile YK nie wali w wątrobę to sam bym się skusił w przyszłym roku.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Arkus P
Lux z tym yk to zbyt pięknie to wyglada z twoich zeznań ;)
Wiesz jak to jest w naturze, jak coś robi niesamowicie dobra robote to i gdzieś coś musi pyerdolic zeby zbyt kolorowo nie było

No i p******nęłłłooo , zbanowali sarmy , wiec cos w tym musi byc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
F1.08
Lux1980
Nie , a dlaczego miało by ruszyć ??


Ja nie mówię że powinno rosnąć. Pytam się bo sam jestem zainteresowany środkiem ale nie chcę takich co walą po podrobach.
Wiesz jak to jest z SARMAmi(umownie). LGD i Rad140 miały nie podbijać prób wątrobowych a u mnie podbiły jak na metce...a też fajne środki. Tylko Osta i MK nie podbijały mi. Więc o ile YK nie wali w wątrobę to sam bym się skusił w przyszłym roku.


Tak jak piszesz , bo jeden z drugim zobaczą ze 10 zł mniej to się rzucają .
Ja od b dawna bazuje na środkach z andro . I ja się nie przejechałem .
Nie wiem jak reszta firm , bo nie brałem .
Dodam ze jak by się coś dzislo z flakami to szybko bym odczuł , mam wrażliwe flaki , zaraz by mi uyebalo ssanie .


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-12-15 07:54:54
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28686
Co do yk to ma budowę steroidowa i jest kilkukrotnie metylowaany, ester odchodzący od pierścienia ma grupy metylowe. Niestety badań na temat farmakokinetyki nie ma, ale z teorii powinien podbijać próby wątrobowe.
Ale teoria teoria, jak widać życie pokazuje cos innego :)



Zmieniony przez - Helionus w dniu 2019-12-15 08:29:30

Zmieniony przez - Helionus w dniu 2019-12-15 08:39:36
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3712 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39267
Helionus
Co do yk to ma budowę steroidowa i jest kilkukrotnie metylowaany, ester odchodzący od pierścienia ma grupy metylowe. Niestety badań na temat farmakokinetyki nie ma, ale z teorii powinien podbijać próby wątrobowe.
Ale teoria teoria, jak widać życie pokazuje cos innego :)

Zmieniony przez - Helionus w dniu 2019-12-15 08:39:36


Dzięki! No właśnie - ale mam nadzieję że coraz więcej osób zacznie testować i zdawać relację. Może jak u Luxa jak niekomu nie będzie podbijać to się zaopatrzę

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znam dużo osób ma tym forum , co po Antku nie podbijało iM wątrobowych , przy zachowaniu odpowiedniej profilaktyki . Bo wiadomo ze profilaktyka to podstawa .
Nic tylko testować i zdawać relacje ... i dzielić się doświadczeniem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1166 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60371
Mógłby ktoś porównać działanie mety i LGD ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 313 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5495
Z tego co czytalem to halodrol mozna poruwnac do tury czy to prawda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium