SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 590123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 224 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10289
Panowie wytłumaczy mi ktoś jak to się dzieje, że po skończeniu redu siła idzie w górę a tydzień po tym jak masę zaczynam to regres łapie, pomimo dodania 1,4k kcal ed. Leci mk i lgd, nabicie, pompa 9/10, ale drugi tydzień mija a ja w sumie 0 progresu siłowego. Waga na początku up,3-4kg i teraz w ostatnim tyg spadła 1kg.

Zmieniony przez - Helionus w dniu 2020-08-06 14:29:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 590
Długo utrzymuje się retencja wody na mk677? A jeżeli długo to da się to jakoś zniwelować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 142 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4431
Ja widziałem pozytywna zmianę w sylwetce od 3 miesiaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18557
CORE LABS S-23 . Ktoś stosował ? Czy dawka 10mg na dobe jest wystarczająca ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 101 Wiek 23 lat Na forum 107 dni Przeczytanych tematów 2517
Helionus
Panowie wytłumaczy mi ktoś jak to się dzieje, że po skończeniu redu siła idzie w górę a tydzień po tym jak masę zaczynam to regres łapie, pomimo dodania 1,4k kcal ed. Leci mk i lgd, nabicie, pompa 9/10, ale drugi tydzień mija a ja w sumie 0 progresu siłowego. Waga na początku up,3-4kg i teraz w ostatnim tyg spadła 1kg.

Zmieniony przez - Helionus w dniu 2020-08-06 14:29:53

Może przeginasz z intensywnością?
Mi po chwilowym odpoczynku i zmianie planu treningowego potrafiła skoczyć z 10x80kg na 10x90kg w ciagu dosłownie tygodnia.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 224 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10289
No tak, ale nawet jeśli dokładając tyle kcal to powinna pójść do przodu, bo na razie dodałem tylko objętości po serii jednej więcej do ćwiczenia. Nie wiem, moze to chwilowe i za tydzień czy dwa ruszy z kopyta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

whey deli