SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Skoro uważasz, że wszystkie możliwości zostały wyczerpane, to jak najbardziej możesz wypróbować to BPC. Ale raczej nikt w takim kontekście, czyli czy to będzie bezpieczne dla starszej osoby Ci nie odpowie. Jakby nie było BPC jest ekperymentalnym peptydem i sami się go trochę jeszcze uczymy. Wiesz, nikt nie weźmie odpowiedzialności w razie gdyby coś się przytrafiło Twojemu tacie. Osobiście gdybym miał taki przypadek w rodzinie, to jak najbardziej, dlatego też, że już kilka puch zjadłem, teraz też kończę jedną i z żadnymi skutkami ubocznymi się nie spotkałem (jestem 40+).





Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-06-20 13:37:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 318 dni Na forum 318 dni Przeczytanych tematów 1782
Dzięki, jasne oczywiście, to nie jest tak, że oczekuję jednoznacznej odpowiedzi typu: tak, 100% bezpieczne, może śmiało brać. Wiadomo, że jest to peptyd w fazie badań, ja sobie zważyłem możliwe korzyści vs komplikacje i wydaje mi się to wartym do wypróbowania specyfikiem. Zawsze wolę jednak podpytać, może ktoś akurat będzie miał coś do dodania na dany temat.
Niemniej jednak, dzięki serdeczne za odpowiedź.


Zmieniony przez - parnikowiec w dniu 2023-06-20 13:41:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1420
Witam
Androchem oficjalnie w ofercie ma rad i lgd? Bo na Allegro są dostępne a na oficjalnej stronie nie ma wzmianki....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 318 dni Na forum 318 dni Przeczytanych tematów 1782
Mają, to jakoś niedawno do nich wjechało z tego co się orientuję, może nie zupdate'owali stronki jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
J/W mają, nawet łodziak wstawiał zdjęcia w real/faje zanim się pokazało na alledrogo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 356 dni Przeczytanych tematów 757
Pakerros
86maciek86. Oste brałem z androchemu. Mają po 10mg. Pierwszy tydzień brałem 1 tabletkę, drugi tydzień i tak do kończą 2 czyli 20mg. Jak dla mnie bardzo odczuwalna sprawa ale to była moja pierwsza przygoda z 'czymś mocniejszym'. Test po cyklu przy normie 2,49 - 8,39 miałem 2,99. Obecnie 3,23. Przed cyklem 3,35. Nie zblokowało mnie zatem chyba. Z efektów ubocznych, po tygodniu czułem dość mocno kolana. Przez jakiś tydzień, nie był to bol ale takie uczucie jakbym był po bardzo długim bieganiu. Po kolejnym tygodniu natomiast stawy były jak nowe l, rewelacyjna sprawa. Inny efekt uboczy dość mocne kłucie z tyłu plecow po dolnej prawej stronie. Albo nerki albo promieniowanie z wątroby. Ciezko bylo to dokladnie wyczuc ale bol byl nawet w nocy. Ogolnie o rozych porach dnia i nocy.Innych raczej nie zauważyłem chociaż włosy jakby ciut cieńsze ale i tak już są cieniutkie. Ogólnie całość na duzy plus. Pompa, nabicie utrzymujące się dlugo, wzrost sily, mniej tluszczu. Po cyklu niestety lekkie spadki. Sorry za przydługa wiadomość ale może komuś się przyda.
Tzn ile trwało branie tych 20 mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 156
Sory , znajdę legit Androchem w necie ? Z góry dzięki za pomoc .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 356 dni Przeczytanych tematów 757
Elblazanin
Sory , znajdę legit Androchem w necie ? Z góry dzięki za pomoc .
znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 53 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1011
Ok 45dni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Elblazanin
Sory , znajdę legit Androchem w necie ? Z góry dzięki za pomoc .


Na Alledrogo...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium