SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2900738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 73 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2460
Dzieliłeś te 60mg? Czy naraz szlo? Dużo tak BTW te 60mg by to było jakoś sensownie wymierne imo; .. Chyba że wazysz 130+ to co innego może być.. Na trzymanie prolki w ryzach przy okazji nDRI tj. Metylofenidat i Bupropion xD p5p i NALT odpowiednio ; na sprawy cukrowe - LowCarb; NaR-ALA, cynamon extrakt, tauryna, chrom..
Po zjedzeniu paczki MK677(3tyg) off 3-4tyg na 5iu GH po tym znów MK677 45mg z fragmentem 500mcg/dz(3tyg) i znów GH 5iu na kilka mcy.. +++

AD.. HardcoreDivision

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 73 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2460
Lodzianin 90mg x;D.. Jak ty byś porównał GH 5iu vs. MK677 30mg w sensie regeneracji czy ogólnego wpływu na stan zdrowia/sylwetki? Można je w ogóle przyrównać do siebie wg. Ciebie?

AD.. HardcoreDivision

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Kolego ja przeskoczyłem z mk na gh i mk to pikuś
Z tym ze ja szukam p*****lniecia zawsze


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-04-11 21:16:31
4

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 387
30mg to optimum,więcej nie trzeba, gdzieś czytałem badania ,że powyżej dokładnie 40mg nie było różnic. A między 30 a 40 bardzo marginalne.
1

SARMS LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
esefde1
Lodzianin 90mg x;D.. Jak ty byś porównał GH 5iu vs. MK677 30mg w sensie regeneracji czy ogólnego wpływu na stan zdrowia/sylwetki? Można je w ogóle przyrównać do siebie wg. Ciebie?


90 przez przypadek leciałem najpierw jedna firmę co miała stężenie 10 mg później kolejna co miała tez 10 mg i andro wypuściło mk i myślałem że też jest tam 10 mg i zjadłem z 4 słoiczki po 3 tab dziennie różnicy żadnej jak na 30 nie poczułem

Mk czy hgh ,jak jest kasa na pewno hgh
Ale jak ktoś myśli że na 5 jm hgh będzie jakieś woow to sie grubo przeliczy
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
gh jak i sterydy powoduje jesynie ze mozemy ciezej trenowac i od coraz to mocniejszego treningu sie rosnie nie od samego gh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 73 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2460
Lux1980
Kolego ja przeskoczyłem z mk na gh i mk to pikuś
Z tym ze ja szukam p*****lniecia


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-04-11 21:16:31


Ja też gustuje w p******nieciu xD Hardcore4life..
Oprócz tego co napisałem leci już od 2tyg podkład.. e7d mix testy 500mg + mix treny e + h 175mg + bold 125mg + DHB 100mg poszło na 1szy raz w 2gim"tygodniu cyklu wczoraj btw; .. Będzie 200mg/week. Do tego idzie tura 60mg, T3 40mcg..

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2021-04-12 08:07:53
1

AD.. HardcoreDivision

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
esefde1
Lodzianin 90mg x;D.. Jak ty byś porównał GH 5iu vs. MK677 30mg w sensie regeneracji czy ogólnego wpływu na stan zdrowia/sylwetki? Można je w ogóle przyrównać do siebie wg. Ciebie?



Mk to nie gh, zupełnie inne działanie, żarłem się tutaj o to ze 2 albo 3 razy %).
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28707
Na temat mk jest wiele zdań. Ja np. na masie to mogę po 9-10h spać i rano wstaje z mega zamula. To przez prolaktyne, jestem chyba po prostu bardziej podatny. Podczas pierwszego podejścia zamułę miałem ogromną, ale wtedy też i cukier gorzej kontrolowałem, bo nie miałem jeszcze takiej wiedzy, drugie podejdzie było lepsze. Ale człowiek jak wstaje po tylu h to jest zaj**iscie wyspany, lepiej w życiu nie spałem. Mk powoduje na początku teoche retencja więc 2-3 kg to norma na + z tym, że ja np po wrzuceniu mk na początku mam +3 kg ale z czasem jak trzymam ten sam poziom kcal to waga zaczyna lecieć, więc mogę stwierdzić, że na mk trzeba dołożyć ciut kcal, bo wzrasta tempo metabolizmu. Fajnie mieć glukometr i kontrolować cukier i według tego np wrzucać cos zapobiegawczo. Aa i warto tarczycę obserwować, bo np ja prawie w niedoczynność wpadłem tsh mi prawie poza normę wyszło. Nie wiem czy mk ma wpływ jakiś na tarczycę, ale z obserwacji tyle mogę powiedzieć. Wzrost igf miałem ok 25%.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5563
Jak wy dajecie rade jeść MK na noc? Ja wziąłem pierwszym razem,1 tab na noc bo tak zalecali... obudziłem się po ok 2-3h i opróżniłem pół lodówki i jeszcze dorwałem się do szafki ze słodyczami, bo nie mogłem opanować tego głodu i chęci jedzenia
Od tamtej pory tylko i wyłącznie wrzucam to z rana


Zmieniony przez - galazka93 w dniu 2021-04-12 11:10:20
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium