SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3288
Psycho Dad
Niby w jakim celu?

Żeby zmniejszyć efekt supresji. Dużo ludzi wypowiadało się pozytywnie o takim połączeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
lodzianin1
Mnie mt2 muli ale na żołądku strasznie

Myślę dawkę rozbić na docelowo 0.5mg rano i 0.5mg wieczorem co 2 dni.Powinno to trochę zniwelować skutki uboczne.Masz jakieś rady na ten temat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
Pany, wasze panny mają np sine kąciki ust po MT2 i czy bardziej mulenie ból na żołądku mają niż my, jest jakaś dawka niższa do kg masy ciała dla nich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Cel wykorzystac sloneczko jaknajbardziej w nadchodzący weekend od czwartku do niedzieli.
Wczoraj wbite 0.7mg mt2 , bić co dwa dni miligram czy codziennie 0.7-1mg ? Kumulacja powinna być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 139
Siemanko, możecie polecieć jakąś stronkę gdzie kupię fragment hgh w spray'u? Za pierwszym razem brałem z heropharm i na prawdę działał. Później wziąłem z biolab i już nie było takiego efektu jak za pierwszym razem.
Jest ktoś, kto aktualnie używa fragmentu i może polecić dostawcę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
ziki2000
Psycho Dad
Niby w jakim celu?


Htz tez czasami lekarze rozpisują na clomidzie a nie teściu
Może chodzi o mniejszy blok


Nie wiem, ale clomid stymuluje przysadkę a HCG jądra, więc całkiem inne drogi działania.

Samo hzt na clomie po to by przysadka sama produkowała testa wysyłając sygnał na jąder gdzie on powstaje. Ale z czasem występuje i tak sprzężenie zwrotne ujemne i trzeba albo już na jądra działać HCG a jak jadra ( kwestią osobnicza) nie dają rady to zostaje test. Dlatego dawanie testa od początek to marnowanie "potencjału?" Organizmu to wykorzystania lżejszych rzeczy, bo nie każdy chcę się dziabac do końca życia.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
lodzianin1
Mnie mt2 muli ale na żołądku strasznie


Taa, wywala buraka czerwonego na całym ciele i skręca żołądek, że śniadanie czasem się żuje podwójnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Msoko65
lodzianin1
Mnie mt2 muli ale na żołądku strasznie

Myślę dawkę rozbić na docelowo 0.5mg rano i 0.5mg wieczorem co 2 dni.Powinno to trochę zniwelować skutki uboczne.Masz jakieś rady na ten temat ?

Sporo osób rozrabia i podaje atomizerem do nosa i podobno brak mulenia a działa tak samo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
barlug
Czesc, sluchajcie czy lgd ions zdarzaly sie „slabe” partie lub fejki?


Kilka opakowan sally poszlo wszystko dziala jak nalezy dobry lab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Chłopak pyta o lgd a ty z Sally wyskakujesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium