SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2871830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364204 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668409
Przed silownia jesz posiłek czy nie jesz? Bo jak nie jesz to 2 porcja Frag przed silowym

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
konik1977
Spróbuję jednak ten zestaw Frag+GW na koniec redu(miesiąc dwa, zależy od finansów i postępów) zobaczymy, cenowo faktycznie wszędzie w miarę podobnie.
GW wiem jak to rozegrać bo zależnie czy w kroplach czy w tabsach to, rano polpipety=0.5ml=+/-15mg lub 2xtab=20mg
Ale fragment z powodu tego, że jest problematyczny(z dala od posiłku, insulinowka, przed aktywnością) to do końca nie wiem jak będzie najlepiej, ktoś doradzi?
Myślałem o takim czymś:
-5:20 wstaje, GW+100mg Frag
-rowerem do pracy 4km/20min(mogę wstać o 5 i jechać na około np 40min)
-tam 2-3h praca przy biurku,
-teraz jem 1posilek o 8, mogę wcześniej
- wsiadam na rower i około 4-5h spokojnej jazdy od skrzynki do skrzynki
-2posilek jem albo w rejonie o 12 albo jak wrócę
- koło 13-15(zależy od ilości pracy) idę 3-4x w tyg na siłownię.
- więc godzinę po jedzeniu(jak wrócę na urząd) kolejna dawka 100mg Frag
-wracam z siłowni i wracam rowerem do domu 4km/15min
- 3 posiłek około 16 zależy gdzie jestem(mam przy sobie)
Te 3 posiłki mam praktycznie bez W tyle co z warzyw i dość małe.
4 posiłek o 20 zbilansowany i większy(choćby dlatego, że to jedyny posiłek na spokojnie w domu)
-przed snem 100mg Frag
Tak będzie ok w dni treningowe?
A w nie treningowe albo bym zrobił 125mg rano i przed snem czy np. dać 100mg przed powrotnym rowerem do domu i też pojechać te 40min czy to wszystko ma małe znaczenie i np. codziennie brać 125mg rano i wieczorem?
Nie proszę o rozpisywanie konkretnie na mnie a kogoś o radę czy ma to sens co napisałem (nie chce przysłowiowo wydać 400zł i sposcic do kibla bo bez sensu stosuję) dieta jest(liczona fitatu) deficyt jest, aktywność sporą dzienna, siłownia jest(1godzina pishpull na wolnych ciężarach) poziom testosteronu 3xponad górną granicę normy ;) z góry dzięki za choćby krótkie jest ok, kiepsko zmień to i to.


Aleś się uparł. Powiem tak i to szczerze bez beki. Bij tego fraga jak chcesz nie zauważysz żadnej różnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 259 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15877
lodzianin1
Przed silownia jesz posiłek czy nie jesz? Bo jak nie jesz to 2 porcja Frag przed silowym

Tak około 1h przed siłownia posiłek.
Dzięki więcej już Wam gitary nie zawracam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Zemial
konik1977
Spróbuję jednak ten zestaw Frag+GW na koniec redu(miesiąc dwa, zależy od finansów i postępów) zobaczymy, cenowo faktycznie wszędzie w miarę podobnie.
GW wiem jak to rozegrać bo zależnie czy w kroplach czy w tabsach to, rano polpipety=0.5ml=+/-15mg lub 2xtab=20mg
Ale fragment z powodu tego, że jest problematyczny(z dala od posiłku, insulinowka, przed aktywnością) to do końca nie wiem jak będzie najlepiej, ktoś doradzi?
Myślałem o takim czymś:
-5:20 wstaje, GW+100mg Frag
-rowerem do pracy 4km/20min(mogę wstać o 5 i jechać na około np 40min)
-tam 2-3h praca przy biurku,
-teraz jem 1posilek o 8, mogę wcześniej
- wsiadam na rower i około 4-5h spokojnej jazdy od skrzynki do skrzynki
-2posilek jem albo w rejonie o 12 albo jak wrócę
- koło 13-15(zależy od ilości pracy) idę 3-4x w tyg na siłownię.
- więc godzinę po jedzeniu(jak wrócę na urząd) kolejna dawka 100mg Frag
-wracam z siłowni i wracam rowerem do domu 4km/15min
- 3 posiłek około 16 zależy gdzie jestem(mam przy sobie)
Te 3 posiłki mam praktycznie bez W tyle co z warzyw i dość małe.
4 posiłek o 20 zbilansowany i większy(choćby dlatego, że to jedyny posiłek na spokojnie w domu)
-przed snem 100mg Frag
Tak będzie ok w dni treningowe?
A w nie treningowe albo bym zrobił 125mg rano i przed snem czy np. dać 100mg przed powrotnym rowerem do domu i też pojechać te 40min czy to wszystko ma małe znaczenie i np. codziennie brać 125mg rano i wieczorem?
Nie proszę o rozpisywanie konkretnie na mnie a kogoś o radę czy ma to sens co napisałem (nie chce przysłowiowo wydać 400zł i sposcic do kibla bo bez sensu stosuję) dieta jest(liczona fitatu) deficyt jest, aktywność sporą dzienna, siłownia jest(1godzina pishpull na wolnych ciężarach) poziom testosteronu 3xponad górną granicę normy ;) z góry dzięki za choćby krótkie jest ok, kiepsko zmień to i to.


Aleś się uparł. Powiem tak i to szczerze bez beki. Bij tego fraga jak chcesz nie zauważysz żadnej różnicy.


A czemu niby nie zauważy różnicy
Będzie postęp może nie duży ale będzie
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Marginalny... To nie clen czy dnp

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
ziki2000
Zemial
konik1977
Spróbuję jednak ten zestaw Frag+GW na koniec redu(miesiąc dwa, zależy od finansów i postępów) zobaczymy, cenowo faktycznie wszędzie w miarę podobnie.
GW wiem jak to rozegrać bo zależnie czy w kroplach czy w tabsach to, rano polpipety=0.5ml=+/-15mg lub 2xtab=20mg
Ale fragment z powodu tego, że jest problematyczny(z dala od posiłku, insulinowka, przed aktywnością) to do końca nie wiem jak będzie najlepiej, ktoś doradzi?
Myślałem o takim czymś:
-5:20 wstaje, GW+100mg Frag
-rowerem do pracy 4km/20min(mogę wstać o 5 i jechać na około np 40min)
-tam 2-3h praca przy biurku,
-teraz jem 1posilek o 8, mogę wcześniej
- wsiadam na rower i około 4-5h spokojnej jazdy od skrzynki do skrzynki
-2posilek jem albo w rejonie o 12 albo jak wrócę
- koło 13-15(zależy od ilości pracy) idę 3-4x w tyg na siłownię.
- więc godzinę po jedzeniu(jak wrócę na urząd) kolejna dawka 100mg Frag
-wracam z siłowni i wracam rowerem do domu 4km/15min
- 3 posiłek około 16 zależy gdzie jestem(mam przy sobie)
Te 3 posiłki mam praktycznie bez W tyle co z warzyw i dość małe.
4 posiłek o 20 zbilansowany i większy(choćby dlatego, że to jedyny posiłek na spokojnie w domu)
-przed snem 100mg Frag
Tak będzie ok w dni treningowe?
A w nie treningowe albo bym zrobił 125mg rano i przed snem czy np. dać 100mg przed powrotnym rowerem do domu i też pojechać te 40min czy to wszystko ma małe znaczenie i np. codziennie brać 125mg rano i wieczorem?
Nie proszę o rozpisywanie konkretnie na mnie a kogoś o radę czy ma to sens co napisałem (nie chce przysłowiowo wydać 400zł i sposcic do kibla bo bez sensu stosuję) dieta jest(liczona fitatu) deficyt jest, aktywność sporą dzienna, siłownia jest(1godzina pishpull na wolnych ciężarach) poziom testosteronu 3xponad górną granicę normy ;) z góry dzięki za choćby krótkie jest ok, kiepsko zmień to i to.


Aleś się uparł. Powiem tak i to szczerze bez beki. Bij tego fraga jak chcesz nie zauważysz żadnej różnicy.


A czemu niby nie zauważy różnicy
Będzie postęp może nie duży ale będzie


Zerowy, to nie wpływa na wydatkowanie energii, tylko na lipolizę, to się przydaje dopiero w momencie kiedy naturalnie jest ona utrudniona, jak ktoś nie ma 8% bf i nie jest już zajechany redukcja, że sekrecja amin katecholowych jest upośledzona to lipoliza zachodzi płynnie. Co z tego, że uwolni mu się więcej smalcu skoro nie będzie w stanie tego wiecej spalić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11928
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364204 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668409
Znam osoby co mega sobie chwalą Frag
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
lodzianin1
Znam osoby co mega sobie chwalą Frag


Zależy od etapu i siły placebo.
Nie mówię, że to nie działa. Działa i to bardzo dobrze, lepszego lipolityka tak łatwo dostępnego nie ma.
Ale większość tego nie wykorzysta, bo mając nawet plażowy bf nie ma powodów by w deficycie organizm nie uwalnial naturalnie tłuszczu z komórek.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870104
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium