SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 208 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3787
Panowie GW+Osta z Androchem, pewniak? Dobrze sie spisze na reduckji?

SenOd~BkO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Pewniak. Osta powstrzyma katabolizm mięśnia, a GW poprawi wytrzymałość, więc tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1048
DarXidE
BlackCurrant

Możecie polecić jakiś dobry stack na redukcje? Myślałem o gw osta i rad. Jakieś opinie?



Zestaw ok. Gw i osta pewna z Androchemu. Niezależnie od źródła.


A tak się zastanawiam- jest wgl sens kupować ostaryne, jak i tak chciałbym rad wrzucić? No i jak rad z androchem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
BlackCurrant
DarXidE
BlackCurrant

Możecie polecić jakiś dobry stack na redukcje? Myślałem o gw osta i rad. Jakieś opinie?



Zestaw ok. Gw i osta pewna z Androchemu. Niezależnie od źródła.


A tak się zastanawiam- jest wgl sens kupować ostaryne, jak i tak chciałbym rad wrzucić? No i jak rad z androchem?

Rad nie ma z androchemu. Jeśli nie masz doświadczenia z sarmami celuj najpierw w Ostarynę Rad może Ci zaszkodzić Ostaryna jest najbezpieczniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1048
rarytas1
BlackCurrant
DarXidE
BlackCurrant

Możecie polecić jakiś dobry stack na redukcje? Myślałem o gw osta i rad. Jakieś opinie?



Zestaw ok. Gw i osta pewna z Androchemu. Niezależnie od źródła.


A tak się zastanawiam- jest wgl sens kupować ostaryne, jak i tak chciałbym rad wrzucić? No i jak rad z androchem?

Rad nie ma z androchemu. Jeśli nie masz doświadczenia z sarmami celuj najpierw w Ostarynę Rad może Ci zaszkodzić Ostaryna jest najbezpieczniejsza


Jakiś czas temu brałem sporo tego xd teraz z pół roku przerwy mam. Właśnie zobaczyłem na stronie androchemu, ze nie robią RADu ;/ W związku z tym skąd radu szukać- o ile się to sprawdzi w moim przypadku


Zmieniony przez - BlackCurrant w dniu 21/04/2023 09:48:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1048
Zielu1
MANIEK 80
Sebuus1
Gdzie dostane dobry i sprawdzony rad i lgd .kupiłem od brawna 450 zł wywalone w błoto pomocy


No właśnie jaki rad teraz dobry? Twp,gow,momo niedostepne




Zmieniony przez - MANIEK 80 w dniu 2023-04-05 14:22:05

Przyszła dostawa od momo właśnie XD


Możesz już coś więcej powiedzieć? Wszystko działa jak należy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
ziki2000
wincol
ziki2000

Minimum 500 dziennie fraga
Mniej według mojej praktyki brak sensu


Ziki ile brales najwięcej? Ja dawałem na razie max 1mg i tu akurat widać różnicę wyraźnie przy większej dawce


właśnie 500 dziennie , myslałem zeby dać 1 mg ed ale wolę zwiększyc hgh zamiast wydawać na fraga :)


..aaaa no w takim przypadku jak leci gh to nawet nie ma co się zastanawiać nad tym u mnie gh odpada na ta chwile więc sprawdzam większe dawki fraga


Zmieniony przez - wincol w dniu 2023-04-21 11:04:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 208 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3787
Panowie, produkty TWP w tym RAD, opinie?

SenOd~BkO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
wincol
ziki2000

Minimum 500 dziennie fraga
Mniej według mojej praktyki brak sensu


Ziki ile brales najwięcej? Ja dawałem na razie max 1mg i tu akurat widać różnicę wyraźnie przy większej dawce


Jak rozkładałeś dwa razy po 500 czy raz 1000? I kiedy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
senod
Panowie, produkty TWP w tym RAD, opinie?


Jak masz dojście do TWP to pewniak obojętnie jaki produkt.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium