SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2890396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3748 Napisanych postów 3161 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16728
BSR
Czasami też czy swędzi mniej czy mocniej zależy od samego peptydu. Np po frag czy bpc to nic w porównaniu do ghkc-u obojętnie z czym rozrabianie


Ja ghk-cu wale w 1 pompce z mt2 i nic nie czuję :)

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 105 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1738
Helionus
marcinnnnp
No tak, dlatego mówię że może tam fetę dosypali

A tak serio GW też ma okres rozkręcania się?


Ja mailem tak samo, 3 podjazdy i po paru h jakbym z 2 mg sally dał. Nie chodzi o pobudzenie a bardziej o lekkość i głębokość oddechu jak i przesunięty próg tlenowy.


Ogólnie zauważyłem ostatnio, że jak jem coś co nie ma w sobie cukrów prostych to nie ma god mode na silce. Dopiero jak zjem przed siłką cukry proste i GW to jest prawie god mode. Ale niestety nie taki jak kiedyś.
Ale też nie mogę za bardzo przesadzić z cukrami, bo wtedy nie mam energii w ogóle i jestem śpiący



Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2023-02-07 16:52:17

Zmieniony przez - marcinnnnp w dniu 2023-02-07 16:52:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Bo szybko skaczę insulina i równie szybko opada.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 1268 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10395
Michass90
BSR
Czasami też czy swędzi mniej czy mocniej zależy od samego peptydu. Np po frag czy bpc to nic w porównaniu do ghkc-u obojętnie z czym rozrabianie


Ja ghk-cu wale w 1 pompce z mt2 i nic nie czuję :)


Pompce? Czyli donosowi zamiast iniekcji mam rozumieć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 1268 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10395
Michass90
BSR
Czasami też czy swędzi mniej czy mocniej zależy od samego peptydu. Np po frag czy bpc to nic w porównaniu do ghkc-u obojętnie z czym rozrabianie


Ja ghk-cu wale w 1 pompce z mt2 i nic nie czuję :)


Pompce? Czyli donosowo zamiast iniekcji mam rozumieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3748 Napisanych postów 3161 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16728
BSR
Michass90
BSR
Czasami też czy swędzi mniej czy mocniej zależy od samego peptydu. Np po frag czy bpc to nic w porównaniu do ghkc-u obojętnie z czym rozrabianie


Ja ghk-cu wale w 1 pompce z mt2 i nic nie czuję :)


Pompce? Czyli donosowo zamiast iniekcji mam rozumieć


Boże pompka inaczej strzykawka

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 1268 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10395
Michass90
BSR
Michass90
BSR
Czasami też czy swędzi mniej czy mocniej zależy od samego peptydu. Np po frag czy bpc to nic w porównaniu do ghkc-u obojętnie z czym rozrabianie


Ja ghk-cu wale w 1 pompce z mt2 i nic nie czuję :)


Pompce? Czyli donosowo zamiast iniekcji mam rozumieć


Boże pompka inaczej strzykawka


To musisz lepiej precyzować bo peptydy można brać też w aerozolu i często się określa dawkę na podstawie ilości pompek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3748 Napisanych postów 3161 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16728
Widzę na alledrogo sarmy z WXN Labs ? Warto wgl inwestować w to ? Ktoś pisał ze na alledrogo to same fake ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
ta firma jest dla mnie osobiście skreślona, nawet joha była fake ostatnio

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
WXN miało wpadki, odpuść

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium