SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2912294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 748
lodzianin1
Gw bardziej wpłynie na wytrzymałość co może się przełożyć na dluzsze aeroby
Pewnie ze możesz zmienić tylko to totalnie różne środki, na mk można lecieć długo i korzystać z plusów jakie daje
Z minusów to u części osób po mk jest większe poczucie głodu (ssanie) co może utrudniać redukcje


To wtedy jaki najlepszy SARM na wycinke byś polecił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1283 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10458
Ja spróbuje gw na zerze kalorycznym nie dodając żadnej aktywności więcej ponad tą którą już mam. Będę widział wtedy czy napędza coś metabolizm czy coś schodzi z fatu. I będzie czyste rozeznanie czy przy czystej misce coś daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86525
Na wycinkę to nie sarmy,Efka Sally

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2879
Brałem GW na zerze nawet lekkim deficycie i bez szału w porównaniu do efki. Fajnie dodaje energii i siły do treningu ale jako tako fat słabo spada, jesli brać GW to z FRAGiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
Gw to nie ćpanie, że ma Cię wyrwać butów, ten środek pracuje w tle i adekwatnie do tego co robisz wspomaga Twoje działanie, to nie jest niestety zabawka w stylu wrzucę i niech za mnie zrobi :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobi , ale wytrzeszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2457 Napisanych postów 24189 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402766
Gordon29
Gw to nie ćpanie, że ma Cię wyrwać butów, ten środek pracuje w tle i adekwatnie do tego co robisz wspomaga Twoje działanie, to nie jest niestety zabawka w stylu wrzucę i niech za mnie zrobi :)


Dokladnie takie wrażenie można odnieść stosując gw na redukcji. Niby działania nie czuć ale redu jakby sprawniej przebiegało, nie trzeba było się głodzić, treningi siłowe byly mniej męczące,.aeroby z lepszą wydolnością, fat też jakby szybciej leciał mając całość dobrze dograna
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najbardzej czuć jak to działa na trenie , kiedy wydolność jest masakra ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1283 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10458
Jak ktoś bierze na redukcji gw spalacze itp
To trudno ocenić działanie samego gw. A brał ktoś gw solo na redu i Był autentycznie zadowolony? Widział efekty ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2457 Napisanych postów 24189 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402766
Nie licząc tescia w małej ilości u mnie szlo samo gw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium