SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2873844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dlugo mozna leciec na GW ?lece juz 16 tydzien w dawce 30 mg (pro nutritio)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 165 Wiek 1 rok Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9185
Cześć. Szykuje się na pierwszy cykl na sarmach. Jakie dawki dziennie stosowac mk 677 oraz ile tygodni pociągnąc pierwszy cykl. Cel masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
2-3 mce minimum i optymalnie a dawki 30 mg dziennie Styknie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34999 Napisanych postów 89906 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940616
Więcej niż 30mg Mk nawet nie sensu dawać i tak zero z tego profitów tylko strata kasy...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2020-03-28 15:12:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 165 Wiek 1 rok Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9185
Mozna łączyc mk z innymi suplementami? Mam Kreatyne Monohydrat, gainery, cytruline solo, aakg solo oraz nitrobolon II . Co moge na spokojnie dorzucic do cyklu na mk-677? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
wszystko z tego co napisales mozesz dorzucic spokojnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34999 Napisanych postów 89906 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940616
danio9511
Mozna łączyc mk z innymi suplementami? Mam Kreatyne Monohydrat, gainery, cytruline solo, aakg solo oraz nitrobolon II . Co moge na spokojnie dorzucic do cyklu na mk-677? Pozdrawiam

Każdy jeden suplement który wymieniłeś możesz spokojnie dorzucić do Mk , w niczym to nie koliduje a wręcz da nawet jakieś profity...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Kamilpkk
Jak dlugo mozna leciec na GW ?lece juz 16 tydzien w dawce 30 mg (pro nutritio)

Wyskauja Ci syfy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
REWIX LABS sarms kto tez bierze, u mnie chlopaki teraz biora z tego laba mowia ze dobre.

Andarine (S-4) 25 mg/tab
Endurobol (GW501516) 5 mg/tab
Ibutamoren (MK 677) 25 mg/tab
YK11 4 mg/tab
Ligandrol (LGD-4033) 10 mg/tab
Ostarine (MK-28663) 10 mg/tab
RAD140 5 mg/tab
S-23 10 mg/tab
Stenabolic (SR9009) 5 mg/tab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2007
F1.08
Prawie wszystkie SARMy w jakiś sposób "zamulają" ludzie - jednych mniej, innych bardziej.
Brałem MK(choć to nie SARM) i senność oraz zamuła straszna. Teraz biorę RAD140(drugi raz) i również muł straszny. Wiem że inni to samo mówili o Ostarynie(choć ja tutaj akurat muła nie miałem).

Co to może być? Macie jakieś hipotezy? Na pewno nie jest to kwestia "bloka" bo jadę na teściu i mam go pod dostatkiem, a mimo wszystko muł.
Również nie estro/prolaktyna bo badam. Uczucie jest takie, że brak jest motywacji. Strzelam, że albo nisko jest dopamina albo jest jakoś "blokowana"(przykrywana) przez inne neuroprzekaźniki.

Możliwe że może być to serotonina(choć nie ziewam) ponieważ libido/erekcja niższa w ciągu dnia, ale za to podczas spania konar staje dęba jak nigdy(a podczas snu aktywność serotoninergiczna nie ma miejsca)

SARMY mają "selektywne" działanie, ale przekraczają barierę krew-mózg. Jakieś pomysły co się dzieje i jak zaradzić tej zamule na sarmach? Co z tego że fajne nabicie i coś tam idzie jak zero radości z cyklu. Męczarnia u mnie na tych sarmach - nawet masteron nie pomaga.


U mnie zmuła występowała na ostarynie, chociaż mogło do tego przyczynić się też GW bo brałem stack ost+gw. Na samym LGD wszystko ok, nie miałem zmuły i fajnie ogólnie na mnie działa, masa, siła i nabicie. Fajne jest też to, że po takim 2-3 msc cyklu nie ma się spadków, przynajmniej ja u siebie tego nie zauważyłem, może przez inne suplementy i regularny trening a już prawie 2 msc lecę tylko na kreatynie HCL. Bloka też nie miałem żadnego, lekki spadek testa ale w widełkach. Jak startowałem z cyklem w połowie listopada z wagą 82 kg, tak teraz trzymam ok 90 kg i jakoś nie spada. Minus taki, że t-shirty i bluzki zrobiły się za ciasne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium