SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2906702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44260
kulmasBAN
Jeżeli ma to coś wspólnego z sarmami to obstawiałbym S4.


S4 nie jest toksyczne dla wątroby, ani nie obciąża nerek, ani nie powiększa prostaty... ale każdy ma inny organizm. Najlepiej badania zrobić i zobaczyć co się dzieje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 743 Napisanych postów 1283 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10456
kulmasBAN
Jeżeli ma to coś wspólnego z sarmami to obstawiałbym S4.
ja również osta i mk nie wpływają na te parametry negatywnie. S4 jest też silnym diuretykiem pozybywa się wody dając suchy wygląd ale może takim kosztem właśnie. Nie powiedziane że w ogóle zawiniły tu sarmy jednak jak już bym musiał winowajcę z 3 wybrać to właśnie S4


Zmieniony przez - BSR w dniu 2022-03-14 15:19:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39973
Może mk, ja na mk mam problem z "wysikaniem się do końca" i to od 1 tabletki nie wiem dlaczego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Zrób badanie moczu za kilka złotych i jeżeli coś złego się dzieje to najprawdopodobniej się dowiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39973
Kilka miechów temu mocz był okej krew też. Jedynie kreatynina lekko podwyższona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Kilka miesięcy temu mój znajomy nie mial raka przełyku a tylko gardło go bolało...zbadaj i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Ja mam nerki chore od urodzenia, jednego dnia mocz jest git, dwa dni później leukocyty kryją pole widzenia, jest białko, krew, a na posiewie pierdyliard bakterii i z takim czymś spotykałem się kilkadziesiąt jak nie kilkaset razy i to przy zwykłych problemach z sikaniem, przy bólu nerek zazwyczaj już było ciekawiej.

Jak komuś się nie chce przejść z moczem na badania niech sobie przyp******i kijem kilka razy w nerkę i wyobrazi, że będzie to czuł codziennie przez 2-3 miesiące bo mniej więcej tak wygląda zapalenie tego narządu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39973
piorun65
Kilka miesięcy temu mój znajomy nie mial raka przełyku a tylko gardło go bolało...zbadaj i tyle.

Rozumiem w październiku Mocz robiłem w styczniu krew i wszystko było okej od 2 dni znowu wszedłem na mk i znowu to samo może przez to że pije po 4-5 litrów wody codziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
To jakoś duzo czy co? Ja pije z 8l plynnow dziennie i zero problemow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39973
Pomyliliście mnie chyba z tym kolegą co ma ból nerek... Ja od siebie mogę dodać że mk na 99% powiększa prostatę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium