SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2894506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Ja kiedyś zaczynałem od 4mg i byłem zadowolony. teraz zaczynają od 10mg i mówią, że nic nie klepie. Po dłuższym czasie gdy odstawisz wszystko wróci do normy. Nie następuje blokada, tylko supresja, która nie jest permanentna.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 739 Napisanych postów 1273 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10414
Badababum
Od jakiej dawki lgd-4033 zacząć na pierwszym cyklu? Czytałem, ze odblok jest raczej nie potrzebny, oczywiscie wiadomo kazdy reaguje inaczej ale jaki jest najlepszy sposób żeby doprowadzic hormony do normy nawet jesli nie zablokuje?


4-6mg po 3-4 tyg możesz zwiększyć do 10mg i na tej dawce już bym pozostał. Powrót do homeostazy podstawy sen, styl życia, delikatny surplus, możesz dorzucić z suplementów ashwagandha, alcar, tongat ali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1458
Lgd i rad że Swiss ktoś stosował bo widzę trochę tego na alledrogo;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Nie ma chętnych na testy, a ceny mają z kosmosu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 81 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 984
Badababum
Od jakiej dawki lgd-4033 zacząć na pierwszym cyklu? Czytałem, ze odblok jest raczej nie potrzebny, oczywiscie wiadomo kazdy reaguje inaczej ale jaki jest najlepszy sposób żeby doprowadzic hormony do normy nawet jesli nie zablokuje?


Zacznij lgd od 4mg.

Ja po sarmach zawsze stosuję ashwagandhe, kozieradkę, forskolinę.

Na dobrą pracę jader podobno korzystnie wpływa E complex i tauryna(u mnie lecą cały rok razem z innymi rzeczami pro zdrowotnymi).

"Boją się ci, którzy nie mają odwagi by myśleć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
Coś wiadomo z rad140 tzn jakieś firmy pewne w dobrej cenie już mają czy nadal braki ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1458
Panowie co to się stało dawno nic nie szukałem ale bieda się zrobiła z tymi sarmami. Czy to przez brak dostaw pandemia ,czy jak..kiedyś tego więcej jak kreatyny bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 133
Co sądzicie o połączeniu gw501516 oraz turanabol ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
Masownik1920
Panowie co to się stało dawno nic nie szukałem ale bieda się zrobiła z tymi sarmami. Czy to przez brak dostaw pandemia ,czy jak..kiedyś tego więcej jak kreatyny bylo


Mysle ze małe zainteresowanie bo u chinoli surowce są jak patrzę

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 81 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 984
Damian88889
Co sądzicie o połączeniu gw501516 oraz turanabol ?


Jadłem 60mg tury + 10mg rad + 20gw + 30mg mk677 jakiś rok temu i byłem bardzo zadowolony. Turanabol bardzo fajny jest do robienia tzw formy sezonowej, jak dla mnie wygodniejszy w użyciu niż cykl na teściu solo. Nie aromatyzuje, nie konwertuje więc clomid można sobie odpuscić (mi teść szybko wrócił). Może w czerwcu sobie odpalę znowu taki zestaw na lato.

"Boją się ci, którzy nie mają odwagi by myśleć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium