SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koniecznie przed zeby bylo do czego sie odniesc a ile masz zamiar na nich leciec?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 57
Raczej RAD 140. Zalecane 8-12 tygodni. Zależy jak się będę czuł. dawka 15g pierwsze parę dni 20g i w połowie zwiększę do maksymalnego 30g jeżeli efekty nie były by obiecujące. Nie zamierzam przekraczać tej ilości i czasu "na".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Kaze69
Dziękuję za odpowiedź. MK 677 trochę się boję ze względu na to że wpływa na hormon wzrostu a mam w rodzinie liczne historie związane z rakiem. Możesz polecić badania jakie zrobić?


Nie ma jakiś badań tak naprawe potwierdzających że hgh czynigf mają wpływ na rozwój raka ,przypuszczano kiedyś tak ale badania tego nie potwierdzają
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 57
lodzianin1
Kaze69
Dziękuję za odpowiedź. MK 677 trochę się boję ze względu na to że wpływa na hormon wzrostu a mam w rodzinie liczne historie związane z rakiem. Możesz polecić badania jakie zrobić?


Nie ma jakiś badań tak naprawe potwierdzających że hgh czynigf mają wpływ na rozwój raka ,przypuszczano kiedyś tak ale badania tego nie potwierdzają


Ostatnio sprawdzałem takie badania z rok czy półtorej temu i były w toku. Dobrze wiedzieć dzięki :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Celuj w 12tygodni raczej i tydzien przed odblokiem badania. Sprawdzic czy zablokowalo i czy wogole sa jakies zmiany
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
lodzianin1
Kaze69
Dziękuję za odpowiedź. MK 677 trochę się boję ze względu na to że wpływa na hormon wzrostu a mam w rodzinie liczne historie związane z rakiem. Możesz polecić badania jakie zrobić?


Nie ma jakiś badań tak naprawe potwierdzających że hgh czynigf mają wpływ na rozwój raka ,przypuszczano kiedyś tak ale badania tego nie potwierdzają


Zdecadowanie. To bylo na chlopski rozum od zawsze przyjete, na ta chwile nic tego nie potwierdza.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 57
Dzięki chłopaki. Jesteście wielcy :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 100 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4260
Jeśli chodzi o ostaryne mogę polecić Zacząłem brać ja ponieważ był problem z łokciem ...około 6 m-ce i po ostarynie pomogło Następnie płaciłem bratu ostaryne podobnie łokieć ....lekarz itd diagnoza zwyrodnienie i zaprzestanie ćwiczeń...po ostarynie pomoglo Ostaryne jadłem kilka razy cykle po 8 tyg Firma Olympus labs ekonomicznie wychodzi 360 caps ,oraz raz hades Co do badań zawsze robione więc alat aspat lekko w górę tzn około 50 norma 30 ,estro bez zmian ,Teść z 6,7 na 3 ....Po miesiącu wszystko ok mogę wrzucić badania jak coś .Dodam siła na plus ,sajdow brsk Raz co prawda dodałem epistane bez podkładu i ....alat aspat około 100....estro poniżej minimum teść 0,28 obyło się bez apteki po około m-ce teść wrócił do normy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21354
Rozmawiamy tu o mk677 wszystko wiadomo a jest ktoś wstanie się odnieść czy jes anaboliczny/antykataboliczny? Czy możemy tylko liczyć na regenerację,samopoczucie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Dla mnie efekt jest taki, że się mniej otłuszczam.
1

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium