SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
RogerFederer
A DNA anabolics/swiss pharamceuticals ktoś stosował/słyszał opinie? DNA wychodzi najlepiej cenowo, aż zbyt dobrze ;)


Ale co z tego DNA ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 199 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4864
Amg27
RogerFederer
A DNA anabolics/swiss pharamceuticals ktoś stosował/słyszał opinie? DNA wychodzi najlepiej cenowo, aż zbyt dobrze ;)


Ale co z tego DNA ?


SR9009 :) wybacz, ale przez przypadek podzieliłem post na 2 części
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
tey
Szczerze to po miesiącu brania tego S4 mogę stwierdzić że jestem bardziej zadowolony biorąc go na redukcji pod względem wycięcia sylwetki i siły niż na prohormonach. Na pH siła też szła w ch** ale przytyłem w 6tyg 9kg zamiast zrzucić wagę a tu się docinam i przy ujemnym bilansie kalorycznym siła porównywalna. Tak że S4 od Magnusa według mnie bardziej się nadaje na redukcje niż viking od warrior labz i jest o połowę tańszy. Tak samo na wycinkę lepszy niż rad 140 od brawna. Te środki mogę porównać (ew. jeszcze test enan) bo je brałem..

Viking dobry ale na masę..




Zmieniony przez - tey w dniu 2019-06-13 14:23:44



sprobuj s23

Zmieniony przez - Tukoz w dniu 2019-06-13 16:06:31
1

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
tey
Szczerze to po miesiącu brania tego S4 mogę stwierdzić że jestem bardziej zadowolony biorąc go na redukcji pod względem wycięcia sylwetki i siły niż na prohormonach. Na pH siła też szła w ch** ale przytyłem w 6tyg 9kg zamiast zrzucić wagę a tu się docinam i przy ujemnym bilansie kalorycznym siła porównywalna. Tak że S4 od Magnusa według mnie bardziej się nadaje na redukcje niż viking od warrior labz i jest o połowę tańszy. Tak samo na wycinkę lepszy niż rad 140 od brawna. Te środki mogę porównać (ew. jeszcze test enan) bo je brałem..

Viking dobry ale na masę..



Zmieniony przez - tey w dniu 2019-06-13 14:23:44


Tutaj robisz trochę kiepskie porównanie bo Brown to 95% przypadków wyj**ki a może coś się zmieniło np dieta jest z głowa? Do tego dobry środek treningi i musisz być zadowolony
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
A próbowałeś s23 ? Jeśli tak to zdaj relacje i podaj lab bo sam jestem ciekaw tego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Generacja_
tey
Szczerze to po miesiącu brania tego S4 mogę stwierdzić że jestem bardziej zadowolony biorąc go na redukcji pod względem wycięcia sylwetki i siły niż na prohormonach. Na pH siła też szła w ch** ale przytyłem w 6tyg 9kg zamiast zrzucić wagę a tu się docinam i przy ujemnym bilansie kalorycznym siła porównywalna. Tak że S4 od Magnusa według mnie bardziej się nadaje na redukcje niż viking od warrior labz i jest o połowę tańszy. Tak samo na wycinkę lepszy niż rad 140 od brawna. Te środki mogę porównać (ew. jeszcze test enan) bo je brałem..

Viking dobry ale na masę..




Zmieniony przez - tey w dniu 2019-06-13 14:23:44


Tutaj robisz trochę kiepskie porównanie bo Brown to 95% przypadków wyj**ki a może coś się zmieniło np dieta jest z głowa? Do tego dobry środek treningi i musisz być zadowolony


Podczas cyklów na poprzednich środkach dieta też była dopięta. Jedyne co się zmieniło to trening na push/pull którego nigdy wcześniej nie próbowałem i dodatkowy trening cardio co nie zmienia faktu że siłę mam jak na masie a nie redukcji i to musi być od tego S4 bo niby czego innego. Dokładam ciężaru z każdym treningiem..

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
No i sylwetka docina się jak na niczym wcześniej..

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
Generacja_
A próbowałeś s23 ? Jeśli tak to zdaj relacje i podaj lab bo sam jestem ciekaw tego


w pitbullshopie, jadlem 2 albo 3 puchy juz nie pamietam. Nabicie w chu mimo niskich wegli, sila plus, sylwetka plus zero sajdow jesli o mnie chodzi. Chyba jedyny sarm warty uwagi wg mnie.
1

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
W takim bądź razie przedluze jeszcze o miesiąc cykl na S4 tak jak planowałem a później może się skusze na te s23 skoro tak zachwalasz. Patrzyłem już, od Magnusa jest też więc pewnie zaprzyjaźniony sprzedawca będzie to miał. Muszę to przemyśleć.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No a jak badania po S23? S4 jak stosowałem praktycznie w ogóle nie obniżyło mi testa, już bardziej obniża RAD, ale ciagle nie blokowało i po odstawieniu wracało do normy, za to w przypadku S23 którego nie stosowałem - czytałem na zagranicznych forach, że blokuje i to porządnie, mocniej niż LGD.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium