SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2900052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
IMO to raczej raczej w doopie to mają. Chińskie firmy mają hacapy i swoje badania do wglądu bądź dostępne w ofertach. A działalność wxn jest mniej więcej tak samo legalna jak Pblab Kara w Polsce za wprowadzanie do obrotu jest bardzo niska, dochodzi do tego przyzwolenie społeczne i nikt specjalnie tego nie ściga. Od czasu do czasu taki sukces jak parę dni temu, który tak na prawdę jest kroplą w morzu
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2155
Trzeba pamiętać że nawet Chińczycy sami siebie wyp*****laja więc badanie w zakresie producenta jest konieczne .

Tak jest legal dopóki GiS z psiarnia nie zajrzy . Za wprowadzanie do obrotu tylko 2 lata , więc trzeba się pilnowac , ale jako zagorzały wolnosciowiec życzę farta


Zmieniony przez - MARCUS89 w dniu 2019-02-09 13:58:42
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
5tydzien stosowania SR9009 no to juz koncowka bo zostalo tabsow na 3 dni w czwartek badania zeby zobaczyc jak to sie miewa ogolne samopoczucie bardzo dobre sila do gory i to mocno mimo ujemnego bilansu , koncentracja i wytrzymalosc na wysokim poziomie duza poprawa jesli chodzi o nabicie miesnia gdzieniegdzie spod tkanki tluszczowej zaczely pokazywac sie lafnie uformowane miesnie ogolna moja ocena na 5 a tymczasem juz niebawem zaczynamy kolejny cyklonik po badaniach tymrazem RODZINKA.PL

2

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
To elegancko, ze srodek dziala. Mnie tylko zastanawia nazwa i sklad Wyraznie jest napisane i na froncie i w skladzie sr9099. WTF??? Nie ma czegos takiego, a dyskusja sie toczy o sr9009...
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
moze po prostu jakis czeski blad ...... moze po prostu firma focused nutrition nazwala go sobie 9099 bo do tej pory lecial brown

1

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 27 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2155
Czy syfy przy braniu Gw to standard czy poprostu niektorym wyskakuja ? Może nalepke robili inżynierowie i lekarze tacy co na łodkach do Europy przypływają hah wiadomo ważne że klepak
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
zobaczymy co mojr GW Zrobi czy klepnie z syfami czy nie aaaaaa dobra ja juz zaczolem sie chwalic to do konca MK 2866 I RAD 140 ale to tak w dalekiej przyszlosci dopiero

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
rescuediver - odawiam, sie ze nie i to wybieg. Tu pojawiaja sie tylko nazwy stenabolic i sr9009. Jako podobna substancja (podobne dzialanie) sr9011. Nie podali wzoru chemicznego wiec IMO to kombinacja jakas.
MARCUS89 - mi te syfy wychodzily zawsze (trzy podejscia). Rowniez za trzecim razem w dawce 8mg, tylko ze pozniej. Teraz od 22.01. leci caly czas 8mg i na razie spokuj. Mialem dodac izotek i dobrze, ze sobie odpuscilem.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
czyli znow trzeba zrobic kolejny test nowego srodka az sie ciesze na mysl o byciu krolikiem doswiadczalnym hahah
1

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 168926
Witam, jak długo można ciągnąć mk677 ?
Próbował ktoś mk z Sarmlab ?
Zastanawiam się nad kupnem drugiej puszki bo sarmlab to wielka niewiadoma ale mam na testy W jaką firmę celować wxn ? Neogenica ?


Zmieniony przez - Tma w dniu 2019-02-13 12:46:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium