SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2906907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 674 Napisanych postów 1615 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26643
Michass90
wincol
Michass90
wincol
Michass90
koles08
Panowie jakie opinie o GHRP-6 w leczeniu kontuzji, ktoś stosował ? chodzi mi głównie o stawy, ścięgna, więzadła.

pozdrawiam


Jeśli chodzi o gojenie ran w moim przypadku bardzo pomogł mi ghk-cu wygoil rany po chemioterapii których niczym nie mogłem wygoic ani opatrunkkami ani maściami ani niczyn dosłownie


Brales inj podskórne czy w takim przypadku może rozrobione w kremie i bezpośrednio na ranę?


Brałem inj podskórnie ( ale w inna część ciała niz ta która wymagała poprawy ) i robiłem coś a'la spray . Czyli rozcoeńczałem ghk-cu w soli fizjologicznej i robiłem z tego spray i po zmianie opatrunku i oczuszczeniu rany psikalem na gołą ranę tym sprayem z ghk-cu


Dziękuję za info. Możesz napisać jeszcze w jakich proporcjach ten spray robiłeś? Bede musial też spróbować u siebie


Jeśli chodzi o spray to brałem tak ghk-cu 50mg rozrabialem na 10ml soli fizjologicznej wlewalem do atomizera 10ml i spryskiwalem obficie rane
Z jakiego labu miałes GHK-CU?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3760 Napisanych postów 3189 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16894
colin2000
Michass90
wincol
Michass90
wincol
Michass90
koles08
Panowie jakie opinie o GHRP-6 w leczeniu kontuzji, ktoś stosował ? chodzi mi głównie o stawy, ścięgna, więzadła.

pozdrawiam


Jeśli chodzi o gojenie ran w moim przypadku bardzo pomogł mi ghk-cu wygoil rany po chemioterapii których niczym nie mogłem wygoic ani opatrunkkami ani maściami ani niczyn dosłownie


Brales inj podskórne czy w takim przypadku może rozrobione w kremie i bezpośrednio na ranę?


Brałem inj podskórnie ( ale w inna część ciała niz ta która wymagała poprawy ) i robiłem coś a'la spray . Czyli rozcoeńczałem ghk-cu w soli fizjologicznej i robiłem z tego spray i po zmianie opatrunku i oczuszczeniu rany psikalem na gołą ranę tym sprayem z ghk-cu


Dziękuję za info. Możesz napisać jeszcze w jakich proporcjach ten spray robiłeś? Bede musial też spróbować u siebie


Jeśli chodzi o spray to brałem tak ghk-cu 50mg rozrabialem na 10ml soli fizjologicznej wlewalem do atomizera 10ml i spryskiwalem obficie rane
Z jakiego labu miałes GHK-CU?


A to różnie ale zazwyczaj z anabolix labs
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 674 Napisanych postów 1615 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26643
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3760 Napisanych postów 3189 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16894
colin2000
dzięki


Nmzc :) powodzenia
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3760 Napisanych postów 3189 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16894
Witam kilka stron temu zadałem pytanie co lepiej wybrać jesli chodzi o siłę i lekką mase ktoś doradził by połączyć rad140 i mk677. Teraz będę sobie ogarniał i tak myślę czy zamiast rad140 wybrac gw501516 i do tego mk677 ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Jak to super gw z brawn nutrition ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402685
Michass90
Witam kilka stron temu zadałem pytanie co lepiej wybrać jesli chodzi o siłę i lekką mase ktoś doradził by połączyć rad140 i mk677. Teraz będę sobie ogarniał i tak myślę czy zamiast rad140 wybrac gw501516 i do tego mk677 ?


Nie wiem jak działa rad ale Gw to za dużo z masa I sila związku nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1069
A czy GW ma jakieś działanie antykataboliczne? Bo gdzieś czytałem że słabe ale niby ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402685
Tym akurat bym sobie głowy nie zawracał, od tego sa inne rzeczy a gw ma tyle innych różnych zalet i na tyle szerokie spektrum dzialania, że warte jest rozważenia jego zastosowania bez względu na okres w jakim się znajdujemy


Zmieniony przez - wincol w dniu 2023-02-25 08:30:50
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1069
Chodzi mi właśnie o zastosowanie GW po cyklu bo nie blokuje i do tego Mk 677 . Ciekaw jestem właśnie czy ma też jakieś działanie antykataboliczne czy raczej nie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium