SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
BSR
MDK92
Lgd z andro klepie najlepiej. A przerobiłem i ions, pro i meta Black.
BSR mówisz o andro ?




Zmieniony przez - MDK92 w dniu 2023-09-21 00:04:01


Odpowiedziałem już koledze na to pytanie odp powyżej żeby nie kopiować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7829
Ja obecnie jestem na ostarynie z hammer i lgd z andro. Mimo deficytu siła nie spada . Początkowo na samej ostarynie lekko spadała po dodaniu pół kapsa lgd od andro wróciła .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 578
Ja jem ostaryne i rad od andro 6 dzień czuje już twardnieje ale coś w kichach nie gra ,pobiorę jeszcze pare dni i jak nie to odstawię ,ale mam aktualnie tak ciężki okres w życiu ze możliwe ze to przez stres
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1061
Jem ostaryne z andro 3 tydzień , żadnych skutków ubocznych , poprostu jak bym nic nie używał , co do działania , podobnie do kreatyny ale z oceną się narazie wstrzymam bo to pierwszy kontakt, a jeszcze 5 tyg . Co byście polecili na następny cykl ? Wyższa dawka ost ? Czy jakiś inny środek ? Cel to w miarę sucha masa , obecnie jem 20 mg


Zmieniony przez - roczek w dniu 2023-09-21 11:57:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 27 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 578
Polecacie yohambine ? Wiem ze to nie sarm ale biorę teraz ostaryne + rad , straszna opona zrobiła mi się na brzuchu nie pilnowałem michy na Masie a jak obcinam kalorie to spada z łap niemiłosiernie ,wręcz czuje katabolizm na sobie ,a na brzuchu się trzyma ,oczywiście michę tez zmieniłem już
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5680
roczek
Jem ostaryne z andro 3 tydzień , żadnych skutków ubocznych , poprostu jak bym nic nie używał , co do działania , podobnie do kreatyny ale z oceną się narazie wstrzymam bo to pierwszy kontakt, a jeszcze 5 tyg . Co byście polecili na następny cykl ? Wyższa dawka ost ? Czy jakiś inny środek ? Cel to w miarę sucha masa , obecnie jem 20 mg



Każdy użytkownik SARMów Ci powie że oste czuć po 5 tygodniach używania. Efektów spektakularnych się nie spodziewaj ale subiektywny efekt brania można porównać tak jakby świeżak z siłki dopiero co wszedł na combo Keatyna/Citrulina.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10363
Cmaz515
Polecacie yohambine ? Wiem ze to nie sarm ale biorę teraz ostaryne + rad , straszna opona zrobiła mi się na brzuchu nie pilnowałem michy na Masie a jak obcinam kalorie to spada z łap niemiłosiernie ,wręcz czuje katabolizm na sobie ,a na brzuchu się trzyma ,oczywiście michę tez zmieniłem już


Jeśli jesteś na redukcji to antykatabolicznie wystarczy sama ostaryna lub sam rad w
mniejszej dawce. Yohimbina jest bardzo pomocna, ale na ostatnie 4-6tyg redukcji i wtedy gdy jesteś już w miarę docięty i chcesz być bardziej. Jeśli masz oponę to zdecydowanie nie środek dla Ciebie w tym momencie. Yohimbina szybko ulega tolerancji receptorowej, więc jeśli teraz zaczniesz ją brać przestanie być tak skuteczna wtedy, gdy naprawdę byś jej potrzebował. Obecny stan możesz osiągnąć dietą i odpowiednimi treningami.


Zmieniony przez - BSR w dniu 2023-09-22 19:50:32
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1407
Panowie, co z sarmow najlepsze na pomoc w redukcji? Cardaryna?
I jeśli tak to lepsza Androchem z portalu aukcyjnego czy momo-nutrition? Cenowo stoją podobnie w przeliczeniu na tabsa (Andro ma 10 tabs mniej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 619
Według mnie, tanio i pewnie jeśli chodzi o ofertę podstawowych SARM czy Cardaryny masz w Sportacademy. Po co przepłacać na portalach aukcyjnych. GW oczywiście najlepsze na redukcje. Zanim zacząłem bawić się w injekcje preferowałem LGD jeśli chodzi o anaboliki/antykataboliki ponieważ Ostaryne ledwo czułem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Bladesss
Panowie, co z sarmow najlepsze na pomoc w redukcji? Cardaryna?
I jeśli tak to lepsza Androchem z portalu aukcyjnego czy momo-nutrition? Cenowo stoją podobnie w przeliczeniu na tabsa (Andro ma 10 tabs mniej)


GW stricte bezpośrednio nie służy jako spalacz, bardziej zwiększa wytrzymałość i przez to możesz wydłużyć treningi. Zarówno andro jak i momo to dobre laby i nie, nie przepłacasz, mają dobre ceny. Poczytaj może coś więcej o SR-9009.


Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-09-26 21:12:32
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium