SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1217
No to świetna wiadomość bo posiadam 40ml tego środka, jest sens wydawać w takim razie na to Mk677 czy lepiej possac z 20mg ED metki delikatnie po kilku tyg na testo?
Hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Załóż swój temat to się pomyśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1217
Zapraszam przyjacielu zaraz na odpowiedni dział :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 521
Czy mógłby ktoś poratować linkiem na PW do rzeczy z Adrochemu? Chciałem spróbować ich GW ale nie mogę nigdzie znaleźć poza allegro - mam obawy przed Sarmami z allegro - czy może niesłusznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
jeszcze coś chciałem zapytac.. Chciałem dać mk+gw+lgd i teraz pytanie, Mk mam z androchemu ale gw i lgd brał bym z wxn albo pro nutrition. Który lab lepszy? Jestem świeżo po odbloku, lgd nie zablokuje mnie znowu?



Zmieniony przez - tey w dniu 2021-02-23 08:05:49

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
Panowie na redukcję/rzeźbę do testa co by najlepiej pasowało?


Zmieniony przez - kamper w dniu 2021-02-23 12:39:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 201 Napisanych postów 257 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13324
Hej Panowie.
Czy jest wogole jakiś sens brać te SARMY solo?
Mam dostęp do androchem Cardarine, Yk11 i mk677. Zastanawiam się czy ma to sens na reduckje teraz przed moim pierwszym cyklem na cypio z którym ruszam od czerwca.
I czy faktycznie badania trzeba bo moz być odblok?
Głównie zależy mi na wytrzymałości bo resztę sam mogę ogarnąć.
Pozdro


Zmieniony przez - Hullk w dniu 2/23/2021 4:56:08 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Moim zdaniem jeżeli zamierzasz wejść na testa to nie ma sensu bawić się w sarmy solo tym bardziej na redukcji - dużo lepiej wyjdziesz redukując na tescie ewentualnie dorzucająd do niego GW.
Coś o tym wiem, bo zjechałem 18kg w połowie na sucho i ostatnie 10 tygodni na sarmach/ph, bloka zaj**ałem pięknego [ aczkolwiek to 100% od PH ], a potem wbiłem na testa i jednak całkiem inna bajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
sickboy7
Czy mógłby ktoś poratować linkiem na PW do rzeczy z Adrochemu? Chciałem spróbować ich GW ale nie mogę nigdzie znaleźć poza allegro - mam obawy przed Sarmami z allegro - czy może niesłusznie?


Też się podłącze pod te pytanie. Czy można ufać tym ofertą androchemu z alledrogo?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Na internetach nigdzie prócz takich serwisów jak alledrogo, oxx, o..24 się nie spotkałem, niby loteria, ale znajdują się ludzie wysyłający za pobraniem jak ktoś się bardzo boi, a o wałkach andro jeszcze nie słyszałem.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium