SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Do 30mg ed mety nie musiałem nic wrzucać poza 10mg IPP (Helicid Control). Miałem normalny apetyt, zero zgagi czy innego dyskomfortu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 53 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1011
Cześć, drugi tydzień lgd rozpoczęty i pierwsze sajdy... bol glowy ale z tym jeszcze sobie radzę, natomiast co możecie polecić na stawy? Łokcie i barki trochę trzeszczą ale też wręcz bolą. Solidna rozgrzewka pomaga ale nie eliminuje całkowicie. Wcześniej nie miałem takich dolegliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Na stawy dobra ostarynka, ale Ty nie możesz Różne rzeczy polecają, na każdego coś innego działa np., MSM, kolagen, chondroityna, glukozamina, kwas hialuronowy, a najlepiej mix wszystkiego czyli jakiś flex. Mi jak nic nie pomagało, nawet osta, zainwestowałem w Cissus i choć nie wierzyłem, że da radę, to taki akt rozpaczy już był, a tu proszę, pomógł. Jak ból głowy po LGD, to mierz ciśnienie, bo może Ci wywaliło.


Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-07-02 22:39:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 327
Napisze w formie ciekawostki .
Robię już drugi raz GW i Osta 12tyg i w połowie znowu wywala na dłoniach takie twarde krostki. :(



Znalazłem dopiero, jakie dawkowanie miałeś i czemu tak długo? Redukcja?

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/EdytujWypowiedz?rid=20095137&tid=1158189&fid=14 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1069
Miał ktoś do czynienia z labem arcas nutrition ? Jakieś opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 164 Wiek 39 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2854
aRthurPL
Napisze w formie ciekawostki .
Robię już drugi raz GW i Osta 12tyg i w połowie znowu wywala na dłoniach takie twarde krostki. :(



Znalazłem dopiero, jakie dawkowanie miałeś i czemu tak długo? Redukcja?

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/EdytujWypowiedz?rid=20095137&tid=1158189&fid=14



Po 20mg na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Gerad15eu
ll-37
Na walkę z gazami??
Niezależnie od diety, przyjmowanych pokarmów i napojów cały czas pięrdze... Wiadomo, że sprawa nasila się po fasoli, kapuście itp.

Kiedyś w internecie przewinął mi się temat stosowania ll-37 w celu ujarzmienia bakterii w przewodzie pokarmowym. Czy ktoś spotkał się z tym tematem? Dawkowanie? Okres stosowania?

ll-37
Na walkę z gazami??
Niezależnie od diety, przyjmowanych pokarmów i napojów cały czas pięrdze... Wiadomo, że sprawa nasila się po fasoli, kapuście itp.


Zrob sobie test na Candida procz IBS to tez moze byc przyczyna, zblizone efekty uboczne.

Maslan sodu, prebiotyki, probiotyki no i przedewszystkim dieta jest istotna.

Jesli wyjdzie Candida to dieta ograniczajaca wegle to numero uno + kwas kaprylowy, maslan sodu, olej z oregano i tyle w sumie styka.


Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/EdytujWypowiedz?rid=20117167&tid=1158189&fid=14



Zmieniony przez - Infamous w dniu 2023-07-03 09:20:57
2

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 304 dni Przeczytanych tematów 287
Stosowaliście Sarm ACCADRINE AC 262?
Podobnież bardzo podobny działaniem do Ostaryny, tylko o wiele mniejsza supresja testosteronu, gdzieniegdzie piszą że prawie nie spada libido.

A drugie pytanie, stosował ktoś Sarmy Deus medical?
Podobnież bardzo chwalone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7829
Pytanie do doświadczonych ;)
Dobrze jest zrobić cykl składający się z 8tyg na lgd i po tym czasie zmienić na rad na kolejne 8? Czy lepiej zmniejszyć dawkę lgd do minimum i do tego rad już klasycznie 20/30mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 299 dni Przeczytanych tematów 270
Infamous



Zrob sobie test na Candida procz IBS to tez moze byc przyczyna, zblizone efekty uboczne.

Maslan sodu, prebiotyki, probiotyki no i przedewszystkim dieta jest istotna.

Jesli wyjdzie Candida to dieta ograniczajaca wegle to numero uno + kwas kaprylowy, maslan sodu, olej z oregano i tyle w sumie styka.


Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/EdytujWypowiedz?rid=20117167&tid=1158189&fid=14




Zmieniony przez - Infamous w dniu 2023-07-03 09:20:57



Dzięki, wstępnie umówiłem wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, poprosiłem o skierowanie na jakieś badania. Masz może pomysł co konkretnie badać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium