SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2872609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Labu nie znam, ale komentarze na FB czy stronie producenta możesz wsadzić między bajki. Raz na znanej stronie z suplami (nie SFD, ale też mają wyroby firmowane swoim logiem) skomentowałem przedtreningówkę, to komentarz w ogóle się nie pojawił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3658 Napisanych postów 3116 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16449
Nic dziwnego ze komentarz się nie pojawił.. nikt nie lubi " prawdy " ta temat swojego suplementu który ma działać cuda a jedyne na co działa to na portfel

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 208 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3787
Ok. A Mk677 Androchem? Jeszcze jedno, mam Rad z Metablack 10mg, cel masa- jak to suplementować. Ktoś pisał ze RAD na mase 20mg. Rozdzielic to np jedną 10mg po sniadaniu, drugie 10mg pod wieczór? Czy lepiej na raz 20mg?

SenOd~BkO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
senod
Ok. A Mk677 Androchem? Jeszcze jedno, mam Rad z Metablack 10mg, cel masa- jak to suplementować. Ktoś pisał ze RAD na mase 20mg. Rozdzielic to np jedną 10mg po sniadaniu, drugie 10mg pod wieczór? Czy lepiej na raz 20mg?


Andro jest pewniak. RAD jedna dawka, nie trzeba rozdzielać, bo ma bardzo długi okres półtrwania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1259 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10340
senod
Ok. A Mk677 Androchem? Jeszcze jedno, mam Rad z Metablack 10mg, cel masa- jak to suplementować. Ktoś pisał ze RAD na mase 20mg. Rozdzielic to np jedną 10mg po sniadaniu, drugie 10mg pod wieczór? Czy lepiej na raz 20mg?


Raz 20mg z rana na czczo. Możesz też wsypać pod język bo rad z meta Black ma jakiś dodatek który sprawia że proszek jest lekko słodkawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 236
Macie jakiś namiar na serwis z e-receptami gdzie można normalnie receptę kupić ?
Zastanawiam się też czy nie przejść z RAD-140 na coś do kłucia w dupę, ale nie za bardzo wiem na co i co do tego cyklu kupić na start.
Ponadto problem z dostępnością porządnego pocyklowego typu Nolvy też jest dobijające.
Jakby nie patrzeć to w/w dostępność jest najczęstszym powodem wyboru SARM ponad sterydami, przynajmniej tak mi się wydaje.
Doradzicie coś ?



Zmieniony przez - zakreconyteo w dniu 2023-01-20 17:22:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 685
dziś badanie prolki wyszło 8.30 do 17 zakres chyba. wchodze na mk kiedy zrobić kolejne badanie? jestem na ghrp2 cjc dac od 2 tygodni średnio sie czuje glikemia ok prolka ok kortyzolu nie badałem ghrp2 podobno podwyższa może mk pomoże zbić jezeli to kortyzol (gdzieś czytałem że pozytywnie działa na obnienie kortyzolu ale czy to prawda) poza tym jak to jest z tym mk czy ewentualne obniżenie LH jest spowodowane gdy mk podniesie prolaktyne czy mk może obniżyć LH niezależnie od prolaktyny a co za tym idzie testosteron? Czy mucuna pruriens skutecznie obnizy prolke i czy to wystarczy? Niestety rady typu nie bierz l-dopy już za późno biore już ze 4miesiące i nie polecam ale pytanie czy dobrze zwalcza prolke. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
zakreconyteo
Macie jakiś namiar na serwis z e-receptami gdzie można normalnie receptę kupić ?
Zastanawiam się też czy nie przejść z RAD-140 na coś do kłucia w dupę, ale nie za bardzo wiem na co i co do tego cyklu kupić na start.
Ponadto problem z dostępnością porządnego pocyklowego typu Nolvy też jest dobijające.
Jakby nie patrzeć to w/w dostępność jest najczęstszym powodem wyboru SARM ponad sterydami, przynajmniej tak mi się wydaje.
Doradzicie coś ?




Zmieniony przez - zakreconyteo w dniu 2023-01-20 17:22:48


Dzieciaki wybierają SARMy, bo myślą, ze to cukierki i nie ma żadnych skutków obocznych, to pierwszy powód. A drugi, to strach przed igłą. Nie żadne PCT i brak środków na odblok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 81 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 984
Arielka77
dziś badanie prolki wyszło 8.30 do 17 zakres chyba. wchodze na mk kiedy zrobić kolejne badanie? jestem na ghrp2 cjc dac od 2 tygodni średnio sie czuje glikemia ok prolka ok kortyzolu nie badałem ghrp2 podobno podwyższa może mk pomoże zbić jezeli to kortyzol (gdzieś czytałem że pozytywnie działa na obnienie kortyzolu ale czy to prawda) poza tym jak to jest z tym mk czy ewentualne obniżenie LH jest spowodowane gdy mk podniesie prolaktyne czy mk może obniżyć LH niezależnie od prolaktyny a co za tym idzie testosteron? Czy mucuna pruriens skutecznie obnizy prolke i czy to wystarczy? Niestety rady typu nie bierz l-dopy już za późno biore już ze 4miesiące i nie polecam ale pytanie czy dobrze zwalcza prolke. Dzięki


Na Prolkę wystarczy zazwyczaj b6 p-5-p, dodatkowo pomaga cynk, magnez, selen, maca.

Jeśli chodzi o l-dope, to jest problem z wchłanialnością. Ja brałem zazwyczaj w środku nocy. Ogólnie to wystarczy nie uprawiać seksu żeby nie było wyrzutu serotoniny
1

"Boją się ci, którzy nie mają odwagi by myśleć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 685
No właśnie l-dopy nie można przyjmować z posiłkami białkowymi bo to podobno najbardziej blokuje. Z tłuszczem lub na pusty żołądek chyba coś sie wchłonie? ogólnie myślałem że ta l-dopa ma takie subtelne działanie dopóki nie brałem.jej przez tydzień bo poprostu zapomniałem i zacząłem sie marnie czuć teraz trzeci dzień biore i dużo lepiej. A miało nie uzależniać ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium