SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Jak masz cierpliwość to poszukaj w moim temacie. Masz tam badanie GH i IGF-1, przed na 30mg i na 10mg.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz wrzucic. Ja dawalem 20 i widzialem efekty wiec nie musialem zwiekszac.

Balem sie ze przy 30mg moge juz apetytu nie opanowac a zwiekszenie kcal skonczylo by sie zalaniem bebzona

Co do sarmow u kobiet to niby nie wplywaja na hormony typu testosteron ktore moglyby powodowac wiadome skutki uboczne. Ale jesli nie jest zawodniczka to bym nie proponował :) bo i po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nie mam czasu teraz tego przeglądać https://www.sfd.pl/OnGear!__SAA_i_inne_wynalazki_[BLOG]-t1182244.html 
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 77 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1235
Dzięki wielkie, zaczalem przegladac, ale nie doszukałem się jeszcze, ogolnie chce lekko podciac i cos zbudowac, mam tego eca i na pewno bede dokupowal, nie chce bawic sie w odbloki, ale beda robione badania na biezaco, myślałem zeby wziąć tego MK i zaczac od tej dawki 10mg i zobaczyc jak bedzie na poczatku, potem sie dorzuci 20mg, nie podleje mnie za bardzo na tym MK? tak jak mowie ECA bedzie i przy diecie keto nie wiem czy nie bede mial apetytu zwierzaka jak pisaliscie


Zmieniony przez - Owca1999 w dniu 2019-04-01 15:57:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 208 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3787
Ja nie odczułem różnicy między 10mg a 20mg. Podobno badania co innego pokazują.

SenOd~BkO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
majkel47
Musisz wrzucic. Ja dawalem 20 i widzialem efekty wiec nie musialem zwiekszac.

Balem sie ze przy 30mg moge juz apetytu nie opanowac a zwiekszenie kcal skonczylo by sie zalaniem bebzona

Co do mk u kobiet to niby nie wplywaja na hormony typu testosteron ktore moglyby powodowac wiadome skutki uboczne. Ale jesli nie jest zawodniczka to bym nie proponował :) bo i po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Owca1999
Dzięki wielkie, zaczalem przegladac, ale nie doszukałem się jeszcze, ogolnie chce lekko podciac i cos zbudowac, mam tego eca i na pewno bede dokupowal, nie chce bawic sie w odbloki, ale beda robione badania na biezaco, myślałem zeby wziąć tego MK i zaczac od tej dawki 10mg i zobaczyc jak bedzie na poczatku, potem sie dorzuci 20mg, nie podleje mnie za bardzo na tym MK? tak jak mowie ECA bedzie i przy diecie keto nie wiem czy nie bede mial apetytu zwierzaka jak pisaliscie


Zmieniony przez - Owca1999 w dniu 2019-04-01 15:57:03


Uważaj bo tam straszne rzeczy są! Moje odczucie na 30mg było takie, że na wysokich kal zdecydowanie mniej mnie podlewalo.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
Bralem 20mg MK ij musialem zejsc ,bo apetyt zyc mi nie dawal,jak za malolata mysli bladza caly czas wokol seksu tak teraz mialem to samo ,ale wokol jedzenia :):)...zszedlem na 10mg I bylem zadowolony.


Zmieniony przez - hcp w dniu 01/04/2019 16:06:50
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 77 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1235
Dzięki panowie za pomoc, zobaczymy jak to wyjdzie, w tym tygodniu wleci 2 opakowania MK i będziemy od przyszłego tyg testowali z eca, a jak je braliście w dni treningowe/nietreningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rowne odstepy miedzy mk. Eca przed treningiem. Jak jeden tabs mk to przed treningiem mozesz z eca. Jak dwa to rano i wieczor
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium