SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 287 dni Przeczytanych tematów 624
Dzień dobry,

możecie napisać jak mogę wykorzystać potencjał BPC-157, jeśli będzie naprawiać układ pokarmowy? Od poniedziałku 11 września przez 8 tygodni będę brać 2x250 mcg i nie wiem czego unikać a czego większych podaż? Opuszczam esomeprazol i inne IPP...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Jeśli brałeś IPP, to prawdopodobnie miałeś nadkwasotę żołądka, więc musisz unikać wszystkiego, co wzmaga wydzielanie kwasu solnego. Wbijasz w google i masz całą dietę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 3 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 711
Co myślicie o PCT z ENCLOMIPHENE CITRATE po cyklu z Ostaryny/S4?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Że to głupota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 3 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 711
to co na odblok bez podkładu testa? nie chcę clomidu brać, myślałem o tamoxifenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
A po co odblok, jak ostaryna ani S4 nie blokują, tylko wywołują supresję. Radzę się lepiej zapoznać z w/w środkami, bo widzę, że wiedza leży i kwiczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 3 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 711
wiem, że wywołują supresję, źle się wyraziłem.. czytam i czytam i coraz głupszy się robię.. środki mam zakupione na dwa cykle, na badania jestem umówiony, a dochodzę do wniosku, że chyba je zwrócę lub pogonie taniej przez swój brak wiedzy o PCT.. jedni mówią o naturalnych boosterach testosteronu, że pomogą, drudzy mówią o nie braniu niczego, inni o clomidzie w małych dawkach.. od kilku tygodni próbuję zgłębić wiedzę i znaleźć konsensus, większość artykułów i filmów na yt wygląda na sponsorowany shit. Szkoda mi tej kasy i czasu poświęconego, który zmarnowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Prawda jest taka, że możesz nie brać nic po odstawieniu środków i wtedy poziom testa wróci do normy, ale potrwa to dłużej. Albo możesz łykać jakieś suple, typu bostery testosteronu, tak jak ci doradzali, wtedy poziom testa powinien się podnieść szybciej. I tyle. Clomid omijać szerokim łukiem przy SARMach, bo to nie cukierki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 512 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3732
Część, co z SARMów/peptydów pod hipertrofię ? Obecnie w użyciu MK-677, co do tego dorzucić ? Może być w tabelach lub zastrzykach, jest jeden nadrzędny warunek NIE MOŻE BLOKOWAĆ czy powodować supresji testosteronu


Zmieniony przez - ghost41 w dniu 2023-09-05 20:46:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1420
Lgd androchem brak ktoś? Jak działanie? Jakie dawki na cykl solo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium