SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2872732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Tom2017
Rad 140 Pro Nutrition 10 mg ,60 kap ktoś brał, jakieś opinie ?

Co za pytanie, chyba połowa tu osob ten temat ostatnio był wielokrotnie powtarzany...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10142
Ja to podziwiam niektórych, np Lodzianin'a, że wam się chce na jedne i te same pytania za każdym razem odpowiadając, mimo iż gotowe odpowiedzi są najczęściej jedna lub dwie strony wstecz... Ja zanim się tutaj odezwałem przeczytałem cały temat kilka razy, żeby to miało ręce i nogi. Nie tylko tutaj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16225
Może i tak , ale jak nie planowałem to uwagi nie przykuwalem. W tygodniu planuje coś zakupić i dlatego pytanie, no ale jak trudno osobom znającym temat coś napisać to cóż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Bo teraz wszyscy są wygodni , wszystko musza mieć podane na tacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 294 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16225
Tak masz rację.... Nie było tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też nie widzę sensu brania poniżej 30mg, dlatego najlepsze firmy typu pro nutrition czy androchem sugerują od razu takie dawki w swoich tabsach. Nawet jak macie jakieś sajdy to z czasem wzrośnie tolerancja i dacie rade
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 756
Pro nutrition pisalem, ze planuje kupic a nie ze mam :d Do androchen sie teraz bardziej przekonalem ;D Co do dawek to sledzilem duzo z zagranicznych witryn i kanalow na yt. Ludzie brali roznie... niektorzy jechali 10mg rok, 1,5roku itp... stawy bardzo obrywaly przez rozrost kosci. Po tym co ludzie pisali to nawet 10mg dlugoterminowo duzo dawala. Od siebie dodam, ze co innego koles ktory wazy okolo stowki badz ponad a co innego osobnik 70kg ktory dopiero zaczyna przygode z sarmami :) 10mg na start a po rozruchu 20mg, zwykla obserwacja co i jak i potem kombinowanie z dawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Ze niby po mk rozrost kości ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Za przeproszeniem to jakieś pierdoły oglądasz Rozrost kości To chyba jechali nie 10 tylko 30 i nie mg tylko IU GH

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 756
No byla mowa o rozroscie tez ;) zageszczenie gosci i ucisk na stawy. Tak jak pisalem non stop 1,5 roku brania :)

Czyli po mk 677 nie ma opcji na ogolny rozrost jak po hgh? Nawet maly?


Zmieniony przez - Zawodowy91 w dniu 2019-06-02 23:49:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium