SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2874478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Taaa, może jak ktoś jest czysty i jedzie bez podkładu, a poza tym to jego pierwsza styczność z "dopingiem" i waży 60kg, to go i 5mg porobi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10356
Psycho Dad
Taaa, może jak ktoś jest czysty i jedzie bez podkładu, a poza tym to jego pierwsza styczność z "dopingiem" i waży 60kg, to go i 5mg porobi...


Nie No bez przesady. 5mg Raczej nikt nie odczuję ale jak pierwszy raz próbowałem 10mg testowałem środek sen od razu rewelka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 164 Wiek 39 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2854
Byłem u fizjo , nic nie stwierdził manualnie.
Zejdę na pół tabsa czyli na 15mg, dam Wam znać czy cos daje taka dawka czy bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10356
Dzejho
Byłem u fizjo , nic nie stwierdził manualnie.
Zejdę na pół tabsa czyli na 15mg, dam Wam znać czy cos daje taka dawka czy bez sensu.


Bo zwiekszona ilość wody w tym miejscu nie będzie specjalnie widoczna. Mi pierwszy raz jak zwiększyłem dawkę z 10mg na 25mg po 2 tyg na górze klatki piersiowej z prawej strony zrobiło się takie spuchniecie jak na grubej pompie. Ograniczało mi to ruchomość nie mogłem podnieść prawej ręki na maxa na wprost jak lewa. Sięgniecie czegoś z górnej półki musiałem lewą. Przy wyciskaniach robiłem pół ruch prawą stroną bo mocno był ruch skrócony i musiałem dostosować do lewej strony. Nie zmniejszyłem dawki i liczyłem że minie po kilku dniach a trwało koło miesiąca albo i więcej aż przeszło. Żałuje że nie zjechałem z dawki do zejścia i powrotu do pełnej dawki później. Więc doradzam z doświadczenia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 164 Wiek 39 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2854
Dziękuję BSR - Twoje doświadczenie jest nie do przecenienia :) dzięki, zmniejsze na pół tabsa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 1263 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10356
Dzejho
Dziękuję BSR - Twoje doświadczenie jest nie do przecenienia :) dzięki, zmniejsze na pół tabsa


Zawsze mówię po to tu jesteśmy żeby sobie pomagać
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4004
Witam
Panowie jakie opinie macie na temat GW z SA ? dziala jak trzeba?


Zmieniony przez - asmaan w dniu 2022-12-27 14:47:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 685
Hej hej
Wynik przed Hormon wzrostu (hGH) (L71) 0,785 ng/ml zakres - 0,030 — 2,470

wynik w czasie brania przyjęte 4 jednostki
Hormon wzrostu (hGH) (L71) ↑ 11,590 ng/ml zakres 0,030 — 2,470
po za tym dzień wcześniej rano brany był cjc 1295 dac i ghrp2 wieczorem w dzień badań tylko hormon 2h przed badanien tak jak mówił lodzianin
niestety badan igf nie mam
Czy można powiedzieć że hormon nie wałek? Sorry że nie dałem screenów żeby było bardziej przejrzyście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1069
Co to za firma SA ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 42
Z jakiej firmy najlepiej zaopatrzyc sie w ostaryne i stenabolic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium