SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SARMY -Porozmawiajmy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 110 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5637
Kolego ja juz z Tobą skończyłem rozmowe i nie do Ciebie jest ten post. Zdaje relacje bo rózne sa opinie na temat WXN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak Twój kumpel brał jednocześnie cypionat i sarma to nie dziwne ze mial efekty bo mieszał xD mówimy o braniu solo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
D3mien
Wxn czy dark labs? Bo o ni mają tam dwa rodzaje właśnie wxn i dark labs. Puszke momentalnie spaliłem ale mogłem komus oddac żeby "spróbował" Hahahh


To jedno i to samo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
Panowie proszę się ogarnac !!!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
Panowie widzę że w sarmach zmienia się wszystko tak samo jak w PH. Warto wrzucić coś solo bez testa na 6 tygodni na przytrzymanie mięsa na redukcji czy celować w sok? Testa+sarmów nie widzę, jak już mam się kłóć to wolę coś co na pewno zadziała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Test zawsze będzie lepszym wyborem w takiej kwestii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
na redu test nr 1 dla przytrzymania mięśnia bez wątpienia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 167 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2558
Jak ktoś nigdy nic nie brał i wezmie sarmy to napewno na niego lepiej zadziala niż kreatyna. Ja gdy pierwszy raz w zyciu wzialem kreatyne to mialem 5kg w miesiac przyrostów, 2cm w łapie. Dziwiłem się po co ludzie sterydy biorą skoro kreatyna tak świetnie działa. Na dzień dzisiejszy moge brac nawet po 30 gramów kreatyny dziennie i nie mam juz żadnych po tym efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 167 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2558
Teraz poszedlem w inne suple. Kwas fosfatydowy i laxogenina. To pierwsze takie średni natomiast laxo działa świetnie
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol METHANDIENONE + proszę o wskazówki i poprawki.

Następny temat

pytanie

WHEY premium